Boğa Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Şubat 2016 18:37
  • 646
  • 0 Yorum
Boğa Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

GENEL BAKIŞ

Sevgili Boğalar, 8 Şubat tarihinde Kova burcunda oluşacak olan yeniay mesleki kararlarınız üzerinde oldukça etkili olacak. Yeni bir iş, yeni bir proje ve yeni bir adım için gerekli olan zemini bu yeniay oluşturacak.

14 Şubat tarihinde Merkür'ün başlayacağı Kova burcu seyri, iş hayatınızı etkileyecek. 2-8 Ocak tarihinde işiniz ile ilgili yaptığınız girişimler ve attığınız adımlar, karşılığını bu tarihte almaya başlayacak.

17 Şubat tarihinde ise bu sefer Venüs Kova burcunda olacak. Bir grup çalışması, yeni insanlarla tanışmak gibi olumlu sonuçlara sahip bu hareket.

Güneş-Balık burcu seyri 19 Şubat tarihinde başlıyor. Bu seyir, ılımlılık ve inanç getirir. Plan ve projelerin düzenlenmesi için huzur verici olacak.

22 Şubat tarihinde dolunay, aşk evinizde oluşacak. Bu dolunayda bekar Boğalar yuva kurma arzusunda olacak. İlişkilerin nitelikleri de merkeze alınacak. Her şey gönlünüzce olsun.

Her şey gönlünüzce olsun.

1-7 Şubat arası:

Sevgili Boğalar haftanın ilk gününde, özel hayatımızda, iş ortaklıklarımızda veya rakip konumunda bulunan kişilerle, burun buruna gelebiliriz.  Özellikle mesleki ve toplumsal alanda arzu etmediğimiz gelişmeler yaşıyorsak, mevcut durum bizi rahatsız edici ise,  kolayca öfkeleniriz, tepkide bulunabiliriz. Hayatın üzerimize geldiğini düşünürüz. Ancak ilerleyen günlerde, işlerimize odaklanmamızda yarar var. Böyle tepkilerin bize bir faydası olmaz. Bilakis, mantıklı, sağduyulu davranmak gerekir. Hem başkalarıyla işbirliğine açık olmalıyız hem de kendi yolumuzun farkında olarak mücadele etmeliyiz. Eğitim veya ticari faaliyetleriniz, yurtdışıyla alakalı işlerinizi ciddiyetle gözden geçiriniz.  Eğer bu  bağlantılar risk içeriyorsa dikkatli olmak gerekir. Önümüzü göremediğimiz yollara sapmayalım.

8-14 Şubat arası:

Sevgili Boğalar, 8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, mesleki konular ve yakın çevremizde bulunanlarla alakalı ve iş girişimleri yönünde etkilidir. Yenilikler getirir, sorumluluk verir ve gelişim yolunda sizin de sıkı çalışmanız, işlerinize odaklanmanız, mesleki anlamda farklı bir yol izlemeniz, hazırlanması gereken belgeler, öz tanıtımlar gibi konularda da önem taşır. Bu yılki Yeniayın nelere işaret olacağını, görünümlerini inceleyerek anlarız. Merkür-Kuzey düğüm görünümü, ihtisas görmek, bilgilenmek, bazı kişilerden destek görmek, görüşmelerde bulunmak ve ilerisi adına yenilikçi adımlar atabilmek yönünde kuvvet verir. Yeteneklerinizi dış dünyaya ifade etmenizi sağlar. Gayet olumludur. İkinci görünüm Ay-Uranüs arasında oluşur. Uzun zamandır planladığınız bir projeyi yürürlüğe koyma heyecanını işaret ettiği gibi, değişimde bulunma zamanının geldiğini gösteriyor. Dönüp bir daha bakmak, belki gözden kaçan bir şeyler vardır diye incelemek tabii ki yararlı olur. Ay-Mars arasındaki mücadeleci görünüm, aceleci davranmamak gerektiğini işaret ediyor. Rakipleriniz sizin önünüze geçmeye çalışabilirler. Ayrıca iş ve özel hayatınızda tepkisel davranmamak, bazı pürüzleri halletmek için, uzlaşıya açık olmak, duruma gerçekçi bakmak yararlıdır.

14 Şubat -5 Mart Merkür-Kova burcu geçişi iş hayatında bilginizi tecrübenizi yenilikçi tarzda ve yaratıcı şekilde ortaya koymanız gerektiğini gösterir. Zekanız, iletişim beceriniz, gruplar içindeki etkinliğiniz, dış dünya ile güçlü temasınız ilerlemenizde yararlıdır. Mali konularda kazandırıcı işlere yönelmeyi sağlayıcıdır. Bir proje veya bir etkinlik yoluyla para akışını simgelediği gibi, işsizlik sorunumuzun çözülmesi sonucu bir akışın sağlanması yönünde de etkilidir.

15-21 Şubat arası:

17 Şubat - 12 Mart tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs genel olarak kariyer hayatınızla ilgili konularda, yenilikçi tarzda düşünmeniz ve ilişkilerinize önem verebilmeniz  anlamında gayet kıymetlidir. Başkalarına mesafeli davranabilirsiniz. Ancak bu burun büyüklüğü şeklinde değildir. Genel yapınız olarak ciddiyeti önemsediğiniz içindir.  İş hayatında ve toplumsal yaşamda ideallerinize bir hayli kıymet verirsiniz. Değişik insanlarla tanışarak, grup çalışmalarına ağırlık vererek, iş hayatında geniş bir çevre edinmenizde yarar vardır. Akılcı yaklaşımlarınız sayesinde çevrenizdeki kişilerle güçlü bağlar kurabilirsiniz. Bu süreçte,  ben bilirim tarzı yaklaşımlarda bulunmak, inatlaşmak yanlış olur. Ortama, zamana, işin gereklerine, hayatın geneline göre hareket etmekte fayda vardır.

19 Şubat -20 Mart arasında Balık burcunda seyrini sürdürecek Güneş, duygularımız, hayallerimiz, duyarlılığımız ön plandadır. Sanatsal konulardan, mistik faaliyetlere kadar geniş bir alanda soyut çalışmalara yönelebiliriz. Balık burcu geçişleri iki yönlüdür. Bazıları kendinden ödün verir, sınırlarını çizemediği için başkalarının kurbanı olur ve en ufak bir zorlukla karşılaştığında kadere küser.  Kimileri becerilerini, yeteneklerini hayal gücüyle birleştirerek hayata sunar ve duygularının esiri olmadan yolunda ilerler. Tabii ki Boğalar, maddi ve manevi değerlerinin gayet bilincinde olan toprak insanlarıdır. Öyle bilmedikleri sularda yüzmeyecekler ve ne yapmak istediklerini tespit ederek dönemi olumlu yönde değerlendireceklerdir.

22-28 Şubat arası:

Sevgili Boğalar,  22 Şubat tarihinde saat 20:20 Dolunay Başak burcunda oluşacak. Hatırlarsanız geçtiğimiz 8 Şubat tarihinde, yeni bir şeyler ortaya koymak amaçlı projeler üzerinde durmuştuk. Bugün vardığımız noktaya bir bakacağız. Bunları gerçekleştirdik mi, yoksa hala bazı şeyler pek umduğumuz gibi gitmiyor mu? Güne boşluk etkisi altında başladığımız için, özellikle ailevi ve özel ilişkimizle alakalı meselelerde biraz zorlanabiliriz. Bizim isteklerimizle çelişen karşıt görüşler nedeniyle üzerimizde baskı hissedebiliriz. Bu nedenle biraz sakin olmamızda yarar var. Saat 20:20 Başak burcunda oluşacak Dolunay, aşkta her bir durumu incelikle ele aldığımızı, detayları önemsediğimizi, bu yüzden de içimizin pek rahat etmeyeceğini gösteriyor. Fazlasıyla önemsediğimiz değerlerimiz, beklentilerimiz var. Bunu karşımızdaki kişide göremediğimizde sıkılıyoruz.  Şefkat, anlayış kadar düzenlilik, kusursuzluk da bizim için kıymetli. Ancak her şeyi bu denli köşelememek lazım. Bazen akışa bırakmak, su akar yolunu bulur misali demek gerekir. Yoksa yoruluruz.

ŞUBAT Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 5-6-10-14-18-19-23-24
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-7-8-20-21-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 23-24
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 16

Yeniay : 13-14-15
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-27-28-29
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Şubat 2016 19:12

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell