Koç Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Şubat 2016 18:27
  • 512
  • 0 Yorum
Koç Burcu 2016 Şubat ayı yorumları nelerdir?

GENEL BAKIŞ

Sevgili Koçlar, 8 Şubat tarihinde Kova burcunda oluşacak olan yeniay, özellikle ileriye dönük hedeflerinizi, gruplarla ililşkilerinizi ve sosyal hayatınızı etkileyecek. Bu yeniay, ileriye dönük umutlarınız ve dileklerinizle ilgili dış dünyaya sunmak istediklerinizi lanse edebilme fırsatları yakalayabilmenizi sağlayacak. 

14 Şubat tarihinde, Merkür yeniden Kova burcunda olacak. Bu hareket, daha önceden ertelediğimiz ya da beklemeye aldığımız belli başlı kararları yeniden gözden geçirmemizi sağlayacak. Bu, yenilikler yaratmamız için fırsatlar yaratacak.

17 Şubat tarihinde ise Venüs, Kova burcunda seyrine başlayacak. Venüs-Kova geçişi ikili ilişkiler anlamında yenilikler getirecek. 

19 Şubat tarihinde Güneş, Balık burcunda seyretmeye başlayacak. Bu geçişle, yaratıcılığınız güçlenmeye başlayacak. Yaşamın getiri ve götürülerine karşı şükür mekanizmasını hatırlamanızı sağlayacak olan bu geçiş, ılımlılık ve huzur getirecek.

22 Şubat tarihinde Dolunay Başak burcunda oluşacak. İleriye dönük hedeflerimizi oluşturmak açısından tatmin olup olmadığınızı sorgulamanızı sağlayacak olan bu hareket, verim ve moral değerlendirmesine yol açacak.

Her şey gönlünüzce olsun.

1-7 Şubat arası:

Sevgili Koçlar, haftanın ilk girişinde, çıkarlarımız, isteklerimiz, ihtiyaçlarımız doğrultusunda hareket etme arzumuz yoğun.  Bizim için cinsel, finansal ve sosyal ilişkilerde, hedeflerimiz anlamında  kazanmak, doymak, tatmin olmak son derece önemli. Eğer işler umduğumuz gibi gitmezse bir miktar öfke duyabiliriz. Ancak bu öfke yerine, enerjimizi doğru anlamda kullanmak için, şu andaki mevcut durumumuzu iyiye götürecek bir şeyler yapmak gerekiyor. Özellikle 7 Şubat tarihinde, mesleki ve toplumsal ilişkilerde dikkatli olmakta yarar var. Çünkü bir yandan kısıtlanmak işinize gelmiyor. Diğer taraftan sorumlulukların farkında olmak lazım. Tabii ki ilkelerinizi savunmak, bireyliğinizi korumak hakkınız. Fakat eğer önemli bir karar verecekseniz, bunun artı ve eksilerini mutlaka iyi düşünmelisiniz. Problemleri çözmek istiyorsak hem ciddiyetle hareket etmeliyiz hem de bilinçli şekilde duruma bakmalıyız.

8-14 Şubat arası:

8 Şubat saat 16:39 Kova burcunda Yeniay

Sevgili Koçlar, 8 Şubat saat 16:39 da, Kova burcunda oluşacak Yeniay, hedefimizi belirleme, beklentilerimizi gerçekleştirme, kendimiz için ideal olanı tespit etme anlamında gayet olumludur. Her yıl Kova burcunda oluşan Yeniay zamanları insanın guruplarla teması, organizasyonlar, bir araya gelerek bir projeyi uygulamaya koymak ve toplumsal ilişkilerimizi güçlendirmek, yeni insanlarla tanışmak ve kendimizi tanıtmak yönünde fayda sağlar. Tabii ki Yeniayın görünümleri, bu faydaların ne yönde olacağını veya zorluklarını anlamamızı sağlar. Merkür-Kuzey düğüm görünümünün, Yeniayın doğduğu güne rastlaması iyiye işarettir. İş girişimlerinde başarı getirir, iş hayatında geleceğe dönük kararları simgeler. Sıkı çalışmanın, titiz gözlemde bulunmanın, işlerinizi iyi takip etmenin, bir planlamada bulunmanın, bir işi yürürlüğe koymanın göstergesidir. Uranüsle olan görünüm, gelecek güzel bir haberin, dostlardan görülen desteğin ve yenilik anlamında olumlu görüşmelerin işareti olur. Mars ile olan zorlu görünüm, tabii iş ortaklığı konularında dikkatli bir incelemeyi gerektirir. Mali konularda da hesabı bilerek hareket etmenin önemli olacağını vurgular.

14 Şubat-5 Mart arasında Merkür-Kova burcunda seyrini sürdürecek. Sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar, yeni tanışacağınız insanlarla kurulan olumlu paylaşımlar özellikle internet dünyasındaki etkinliğiniz yükselecek. Fikirleriniz, sohbetiniz, yazma ve konuşma yeteneğiniz, zekanız, insanların sizden etkilenmesini sağlayacaktır. Bu geçiş, kendinizi geliştirmenin yanı sıra,  iletişimde bulunmak, grup faaliyetleri, öğretmek, öğrenmek, gözlemde bulunmak, problemli konuları çabucak çözüme kavuşturmak kısaca iş bitiriciliğin işaretçisidir. Başkalarının yararlanabileceği çalışmalar, ekip kurmak veya bir ekip içinde liderlik için yarışmak açısından da önem taşır.

15-21 Şubat arası:

17 Şubat - 12 Mart tarihleri arasında Kova burcunda ilerleyecek Venüs genel olarak, sosyal yaşamın canlanması, arkadaşça paylaşımların artması, ilişkilerde özgür yaklaşımların ön planda olması demektir. Siz Koçların sosyal ve kültürel yaşamlarına renklilik ve değişim getirir. Birçok kişiyle tanışabilir, iş veya özel amaçlı bağlantılarda bulunabilirsiniz. Fikir alışverişlerinde bulunabilir,  sohbetler edilir, kimler ne yapıyor, nasıl çalışıyor, yaşıyor, biz neler yapabiliriz, kendimizi nasıl dışa lanse edebiliriz bunlar üzerinde durabiliriz.

19 Şubat -20 Mart arasında Balık burcunda ilerleyecek Güneş süresince hayallerimizi yazıya, resme, söze dönüştürerek ifade edebiliriz.  Mistik çalışmalarda bulunmak, bizi derinden etkileyen durumları şöyle bir gözden geçirmek, müzik dinlemek, meditasyon, dua ve zikir gibi  çeşitli ritüellere yer vermek iyi olacaktır. Eğer sizi gerçekten rahatsız eden ve kendi başınıza çare bulamadığınız durumlar varsa terapi seanslarına katılmak da faydalı olabilir. Bu geçişte derinliklerimizle temasımız yüksektir ancak zorlandığımız bir çok meselenin özüne inmek, onlarla yüzleşmek pek işimize gelmeyebilir.

22-28 Şubat arası:

Sevgili Koçlar,  22 Şubat tarihinde  saat 20:20 de, Dolunay Başak burcunda oluşacak. Geçtiğimiz 8 Şubat Yeniayında iş hayatımız, arkadaşlıklar ve projelerimiz üzerinde durmuştuk. O günden bu yana, işe yarar bir gelişme yaşandı mı, isteklerimizi elde edebildik mi bunlara bir bakacağız. Güne başlarken Ay-Boşluk etkisindeyiz. İsteklerimizin kabulünü bekleriz hatta diretebiliriz.  Özellikle ilişkilerde, finansal konularda bir hayli arzuluyuz. Ancak bazı sıkıntılar, engellemeler, istemediğimiz bir dirençle karşılaşırsak sakin olmamızda yarar var. Boşluk etkisinin ardından gerçekleşecek Dolunay, bizi başkalarıyla olan her türlü temasımızda endişeli kılıyor. Her şey yerli yerinde olmasını, çabucak halledilmesi isteyen kişiler yüzünden kendimizi baskı altına alınmış hissedebiliriz. Benim ne işim var burada, çok daha iyi imkanlar altında olmalıydım, bu yoğunluk ve bu problemler canımı sıkıyor diye içimizden geçirebiliriz. Bu durum huzursuzluk yaratabilir veya istemediğimiz durumlar nedeniyle kaçıp kurtulmak isteği duyabiliriz. Benim tavsiyem, elinizden geleni yapmanız daha fazla kendinize yüklenmemenizdir. Bazen akışa bırakmak gerekir.

ŞUBAT Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-7-8-12-16-20-21
Zayıf Enerjili Günler                       : 5-6-18-19-25-26
Aşkta En Şanslı Günler                   : 20-21
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 14

Yeniay : 11-12-13
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 25-26-27
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Şubat 2016 19:12

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell