Balık Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Aralık 2015 23:49
  • 851
  • 0 Yorum
Balık Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevili Balıklar yeni yıla bir ay kaldı. 2016'dan oldukça umutluyum.

5 Aralık'ta Venüs akrep burcunda seyrine başlayacak. Kendinizi derinlikli olarak ele almanız gerekiyor. Daha farklı bir yaşamı arzuluyorsunuz. Sevgi duygunuz çok etkili ve derin. Karşı cinse biraz etkilisiniz.

11 Aralık tarihinde yeniay yay burcunda doğacak. Şuan ki konumunuzdan çok daha farklı alanlara yönelmelisiniz. Yeteneklerinize tecrübenize göre yeni bir iş arayışında olabilirsiniz. Her şeyin yerli yerine oturmasını istiyorsunuz. Kafanızdaki plana göre bütçenizi gözden geçirmelisiniz. 

22 Aralık tarihinde güneş oğlak burcunda olacak. Güçlü anlamdaki insanlarla ileriye dönük olmak üzere işinizle ilgili toplantılarınız olabilir. Büyüklerle ilişkimiz son derece güzel olacak. İleriye dönük hedeflerimizin geldiği yönü görmemiz önemli. Sevdiğimiz ve güvendiğimiz insanlarla bir arada olmalıyız. Ailevi duygular bu dolunayda önemli. Yeni yıl başlamadan yeni bir aşk başlayabilir. 

Her şey gönlünüzce olsun.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-6 Aralık arası: 5 Aralık-30 Aralık tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Bizden farklı düşünen kişilerle olan ilişkimiz, alışverişlerimiz ve yakın çevremizle olan paylaşımlarımızın önemli hale geldiği bir dönemdeyiz. Yakın çevremizle olan bağlantımız, parasal anlamda bölüşümde bulunduğumuz insanlarla olan beraberliğimiz de bu dönemde kıymetleniyor. Biraz da işimizi bilme süreci diyebiliriz. Bu süreci yöneten Mars-Terazi burcunda ilerliyor. Bu durum taleplerimizin karşılanması yönünde hareket edebileceğimizi işaret ediyor.

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında Merkür-Oğlak burcunda seyrini sürdürecek. Bizim de ciddiyetle ilişkilerimizi, dostluklarımızı, projelerimizi, planlarımızı gözden geçirmemiz mümkün olacak. Etrafımızdaki insanlarla öyle pek eğlenceli sohbetlerimiz olmayabilir. Hatta çoğu zaman konuşmalarımız yaşımızdan büyük bir kişi izlenimi yaratabilir. Olgun görüş yapısında olan kişilerle konuşmak bize güven verir. Gerçekçiyizdir ve derinlemesine düşünürüz. Bu geçiş, duyarlı Balıklar için kararlılık anlamına gelir ki, gayet olumludur.

14-20 Aralık arası: Bu hafta ilişkilerimizde güven ve doyum arzumuz bir hayli yüksek olacak. Sevdiğimiz kişiyi tüm yüreğimizle, sahipleniyoruz ve onun yanında olmak istiyoruz. Ancak öyle hızlı ve detayları göz ardı etmeden düşünüyoruz. Gerektiğinde fikirlerimizi net olarak ortaya koyabiliriz ve gelecekte sakınca doğurabilecek noktalar varsa bunları da ifade ederiz.

21-31 Aralık arası: 22 Aralık-20 Ocak 2016 tarihleri arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş seyri boyunca Tüm Balıklar sorumluluk duygusunun anlamını, ifadesini ve gerekliliğini gayet iyi farkındadırlar. Görevine bağlı olan, ideallerini gerçekleştirmek isteyen, mantıklı düşünebilen ve duygusal hassasiyetlerini dengeleyen her Balık için bu dönem ganimet anlamına gelir. Bu yılki geçişi, Satürn-Yay burcu geçişi yönettiği için, kariyer hayatınızla ilgili konuların önemini vurgulamaktadır. Kişisel anlamdaki gelişim, bilgilenme, eğitim, tecrübelerinizi bir alanda göstermek yönünde alınacak sorumlulukların göstergesidir. Artık sosyal ilişkileriniz, gruplarla olan bağlantılarınızda daha ciddi projelere yönelmenizde yarar var.

 

İŞ VE KARİYER

1-6 Aralık arası: Bu hafta hem işlerimizi yaparken dağılmamak lazım hem de ortaklaşa yapılan işlerde başkalarının da görüşlerini almamız gerekiyor. Kafamız karışabilir. Hangi yön, hangi yol daha verimli olur, iyice düşünmek gerekiyor. Sizin düşüncelerinize veya ideallerinize uymayan durumlar söz konusu olabilir. Şartlara göre hareket etmek, işinize gelmeyebilir.

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde Yeniay-Yay burcunda gerçekleşecek. Kariyer hayatımızla ilgili alanda oluşacağı için, sizler eğitim, bilgilenme ve doğru iş tercihlerinde bulunma yönünde bilinçli düşünmek gerekiyor. Maddi açıdan da getirisine bakmalıyız. Yeniayın iki görünümle bağlantısı var. Mars-Uranüs karşıtlığı tutarsız insanlarla finansal ortaklıklar kurmamak gerektiğini işaret ediyor. Kiminle ne iş yapılır, kiminle nasıl bir ilişki yaşanır bunun ölçüsünü ve ayarını yapma vaktidir. Venüs-Neptünle olumlu görünümü, idealleriniz doğrultusunda ve yaratıcı tarzda çalışmaların yararlı olacağını göstermektedir.

14-20 Aralık arası: 17 Aralık tarihindeki görünüm, kendimizi hem ilişkilerimiz yönünde bir gözden geçiriyoruz hem de bilinçli bir şekilde ilerlememiz gerektiğini anlıyoruz. Benim amacım bu, şu yolda artık kendimi geliştirmek ve hedefimin üzerine giderek başarılı olacağım diyebiliyoruz. Gücümüzün farkına varabiliyoruz. Duyarlılık içinde değil, mantıklı şekilde yolumuzu çizebiliyoruz.

21-31 Aralık arası: 30 Aralık-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Venüs-Yay burcunda ilerleyecek. Yeni işleri ve yeni bir çevre edinmenin işaretçisidir. Bu duruma alışmaya çalışırsınız. Fakat kimsenin baskısı altında kalmaktan da hoşlanmazsınız. Tabii ki şartlar gereği hareket edeceğiz. Eskiye değil yeni duruma bakmak lazım. Bazen işvereniniz veya kendi işinizse siz, bazı değişiklikler yaparsınız. Göreviniz veya durumunuz gereği,  bilgilenme, araştırma, yolculuklar gündeme gelebilir.

 

PARA

1-6 Aralık arası: 1 Aralık tarihinde, mesleki ve parasal konularda hızlı düşünüp hızlı kararlar vermemizi sağlar. Ancak bu kararlarınızın doğru ve yerinde olup olmadığını bir daha inceleyiniz.  Aksi takdirde, risk alırsınız, sonra da zorlanırsınız.  Merkür-Yay burcunda ilerlediği için, astrolojik olarak zararlıdır. Hesabınız şaşabilir. O nedenle lütfen iyi düşünün.

7-13 Aralık arası: Ben sizlerin iş anlamında bu hafta daha dikkatli ve geleceğe yönelik düşünmenizden yanayım. Özellikle şu borç-alacak meselelerinin veya iş ortaklıklarının mutlaka mali açıdan iyice hesaplanması gerektiğini söyleyeyim. Merkür-Oğlak burcunda seyrine başladığı için zaten akıllıca düşüneceğiz. Bir de dediğim gibi artı ve eksi yönleriyle kazanç anlamında özenli davranırsak iyi olacak.

14-20 Aralık arası: 17 ve 19 Aralık tarihindeki görünümleri ben olumlu buluyorum. Hem maddi açıdan dış destekler alırsınız hem de borçlarınızı halledebilecek gücünüz olur. Bu sizi rahatlatıcı iki tarih olarak gözüküyor.

21-31 Aralık arası: Haftanın hemen başında parasal konularda güzel gelişmeler görüyoruz. Getirisi olan işlerdir bunlar. Hani bütçemizi rahatlatır diyelim. Bir hareketlilik var. bir şeyleri derleyip toparlamaya durumumuzu düzeltmeye çalışıyoruz. Öyle her şeyi alayım edeyim halimiz yok. Çok gerekliyse bunu da dikkatli biçimde yapmayı tercih edeceğiz.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 8-9-12-13-17-18-21-22-25-26
Zayıf Enerjili Günler                       : 3-4-10-11-23-24-30-31
Aşkta En Şanslı Günler                   : 25-26
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 19-20

Yeniay : 16-17-18
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 2-3-4-5-29-30-31
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 09 Aralık 2015 00:08

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell