Kova Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Aralık 2015 23:40
  • 1051
  • 0 Yorum
Kova Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili Kova'lar Aralık ayında sizlere güzellikler diliyorum. 

5 Aralık'ta Venüs Akrep burcunda seyrine başlıyor. Kontrollü bir şekilde geleceğimiz için planlar yapmalıyız. Şuan ki mevcut durumumuza bakarak kendimizi sorgulamalıyız. Memnun değilsek işimizi değiştirebiliriz. Samimiyete bakarak hareket etmeliyiz. 

10 Aralık tarihinde Merkür Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Sağlığımıza ilişkilerimize kadar her şeyi ölçüp tartmalıyız. Meselelerimizi kafamıza takmadan yükümüzü hafifletmeliyiz. İletişime girdiğimiz insanlarında sağlam ve güvenilir olmasını istiyoruz. 

11 Aralık tarihinde yeniay yay burcunda oluşuyor. Sosyal ilişkileri birebir ilgilendiriyor. İdeallerimize bakmalıyız. Dünyayı keşfetme arzumuz var. Farklı ortamlara yönelmek istiyoruz. Büyümek genişlemek taraftarıyız. Yeni iş girişimlerimiz olabilir. 

22 Aralık tarihinde güneş oğlak burcunda oluşacak. Bizi kısıtlayan meselelerden uzaklaşmamız gerekiyor. Fiziksel ve bedensel anlamda bize iyi gelecek alanlara yönelmeliyiz. Gereksizleri ve verimsizleri hayatımızdan çıkarmalıyız. 

25 Aralık tarihinde dolunay yengeç burcunda oluşacak. Kendimizi rahatlatmak istiyoruz. Bizi üzen insanlar var. Bu yüzden biraz ruhsal sağlığımızın çıkarlarını düşünmeliyiz. Kendi değerlerinizi başkasına kabul ettirmek için gereksizlerden kurtulmalısınız. 

Her şey gönlünüzce olsun.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-6 Aralık arası: 5 Aralık-30 Aralık tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Venüs,  toplumsal hayatta kurulan ilişkiler başta olmak üzere yönetici-işveren konumundaki kişilerle olan paylaşımlarınız ve ailenizle aranızdaki sevgi alışverişi anlamında etkili bir süreçtir. Bu geçişi yönetecek Mars-Terazi burcunda ilerliyor. Bu da gösteriyor ki, yeni tanışmalara, paylaşımda bulunmaya hazırız. Biraz da işimize geliyorsa bunu yapacağız. Sözgelimi işimiz gereği ve nezaket dolayısıyla bunu yapabiliriz.

7-13 Aralık arası: 9 Aralık tarihindeki görünüm, özgürce ve içimizden geldiği gibi ilişki kurmak arzumuzu, yenilikleri, değişiklikleri hayatımıza dahil etme isteğimizi işaret ediyor. Hiç kimsenin üstümüzdeki bir baskısı olmadan yürümekten yanayız. Bu olumlu görünüm, bize bu anlamda heyecan katıyor. Sosyal yaşamımızı canlandıran, Güneş-Uranüs olumlu etkisi Yeniayın oluşacağı bu haftanın sürpriz enerjisi olarak keyif verici gözüküyor.

14-20 Aralık arası: 14 Aralık tarihindeki görünüm, sosyal hayatla temasımızın, yeni arkadaşlıklar kurmamızdaki etkisini işaret ediyor. Ancak bu yıl Jüpiter-Başak burcunda ilerlediği için, çok da rahat ve içimizden geldiği gibi hareket etmeyebiliriz. Tanıştığımız insanlara veya ilişkimizle ilgili konular üzerinde gerçekçi düşünürüz.

21-31 Aralık arası: 30 Aralık-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Venüs-Yay burcunda ilerleyecek.  Bu geçişi artık Jüpiter-Başak burcu yönettiği için, sosyal ilişkilerin daha titizlikle ele alınacağı, toleransın daha sınırlı hale geleceği zamandır. Projeler için ortaklaşa işler gündeme gelebilir. Bu yönde ilişkiler kurabilir. İşlerliği olmayan, bir şey kazandırmayan, zarar verici kişilerle dostluk yerine, daha elle tutulur, destek verici, geliştirici insanlarla bağlantılarda bulunulur. Bilgimizi tecrübemizi gruplar içinde gösteririz ve bunlar bize finansal yönde geri dönebilir. Tabii ki ilişkilerin titizlikle gözden geçirilmesi yararımıza olur. Tanıştığımız kişiler veya özel yakınlık kurduğumuz insanlara şimdi daha fazla dikkat ve özen gösteririz.

 

İŞ VE KARİYER

1-6 Aralık arası: 1 Aralık tarihindeki görünüm, hedefimizi gerçekleştirmek, hızlıca yürürlüğe koymak anlamında hem iletişim hem eylem olarak bizi itekleyicidir. Ancak her şeyin enine boyuna düşünülmesinde yarar vardır. Ne de olsa Merkür-Yay burcunda astrolojik olarak sonradan pişmanlığa yol açabilir. Her kararımızı tartalım.

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde, İnsanların bizden farklı olan düşüncelerine, eylemlerine, tavırlarına tolerans göstermek zorunda kalabiliriz. Bu bizim gibi özgür bir ruh için sıkıntı vericidir. Bazen de dayanılmaz olur. Biz daha yenilikçi, bireysel ve kendimize göre hareket etmeyi düşünürken,  gösterdiğimiz zoraki nezaket canımızı sıkar. Bu da tansiyon yükselticidir.

14-20 Aralık arası: 17 Aralık tarihindeki görünüm, kariyer konularına eğilmemizi sağladığı gibi, iş ortamındaki ilişkilerimiz, bağlantılarımız, maddi-manevi anlamdaki durumumuzu gözden geçirmemizde de önem taşıyor. İş durumumuzu  akıllıca ele almak gerekiyor. Artık yenilenmek, büyümek ve gelişmek durumundayız. Gereksiz duygusallıklar, verimli olmayan işlerden kaçınmak lazım. 19 Aralık tarihindeki görünüm ise, şu anda iş problemi olan ve değişimde bulunmayı isteyenlerin, ilişkisinde mutsuz ve yalnız olanların, bir takım nedenlerle baskı altında olanların,  maddi yönden acil paraya ihtiyaç duyanların sıkıntılarına çare bulmak için epeyce mücadele ettiklerini gösteriyor. Bazen her şey sanki açılır gibi oluyor ancak kimsenin bilmediği, anlamasının kolay olmadığı problemlerle uğraşıyorsunuz. Zayıf yanlarımızı bize hatırlatan Chiron, bu yıl da, çözüm bulmamız için bize şifalandırıyor.

21-31 Aralık arası: 22 Aralık-20 Ocak 2016 tarihleri arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş, üretime yönelik düşünmenin, sorumlulukların ve iş ve projeleriniz üzerinde yoğunlaşmanın işaretçisidir.  Yeni bir yıla adım atmak üzereyken, bu yıl neler yaşandı, hangi alanlarda zorlanıldı, gelecek projeleriniz nedir bunlar üzerinde durmakta yarar var. Güneş, ilişki evinizin de yöneticisi olduğundan, partnerinizin sizin üzerinizdeki etkisi, güvenilirlik, dürüstlük ilkelerini gözetecek, buna göre beraberliğinizi gözden geçireceksiniz. İş ortaklığı gibi durumlar söz konusu olursa, bu dönemde hemen kabul etmeyin. İncelemede bulunun, bu kişileri araştırın veya işin sağlamlık derecesini, uzun vadeli olup olmadığını gözden geçirin.

 

PARA

1-6 Aralık arası: 4 Aralık tarihindeki görünüm, para kazanmanın pek kolay olmadığını, düşündüğümüz bir işin pek de getirisinin olmadığını göreceğiz. Hani bazen şuradan şu gelir deriz de, ummadığımız bir artış olur. Bu öyle bir durum değil. Azına kanaat etmek zorunda kalabiliriz.

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde Yay burcunda oluşacak Yeniayın, hızlı gelişmeleri işaret ettiğini görüyoruz. Parayla olan alakası da bir hayli etkileyicidir. Girişimlerimizin çok dikkatle takibi gerekiyor. Bir iş üzerinde düşünürken bunun hesabını çok iyi yapmamız lazım. Ayrıca bir proje, bir yenilik düşünüyorsak bunun da mail açıdan ne gibi getirisi olur buna iyi bakmak lazım.

14-20 Aralık arası: Parasal konularda bu hafta, sağlam olana yöneleceğiz. Bir ürün mü alacağız, bir harcamada mı bulunacağız, bir iş mi yapacağız, hemen onun bize ne gibi faydası var, uğraştırır mı diye hesap kitap yapalım. Ben bu hafta kredi kartlarına fazla yüklenmenizden yana değilim.

21-31 Aralık arası: Ben bu hafta mali konularda dikkatli olunması taraftarıyım. Güvenilir işlere yönelelim ve sağlam yatırımları önemseyelim. Çünkü bu hafta görünen o ki, öyle özgürce bir harcamada bulunmak mümkün değil. Belli bir sıkışma görülebilir.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 5-6-10-11-15-19-20-23-24
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-8-9-21-22-28
Aşkta En Şanslı Günler                   : 23-24
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 17-18

Yeniay : 14-15-16
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-27-28-29
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 09 Aralık 2015 00:07

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell