Oğlak Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Aralık 2015 23:40
  • 677
  • 0 Yorum
Oğlak Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili Oğlak'lar Aralık ayında sizlere bol şans diliyorum.

5 Aralık tarihinde Venüs Akrep burcunda seyrine başlıyor. Sosyal ilişkilerimizde birlik ve bütünlük duygusu içinde etrafımızı kontrol ediyoruz. Bir yanımız sosyal ilişkilere açık bir yanımız ise güvendiğimiz insanlarla olabilme arzusunda. Tutkuluyuz ve hedeflerimiz var. Sunduğumuz her şeyin geri dönüşünün başarılı olmasını istiyoruz. Alkışlanmak istiyoruz.

10 Aralık tarihinde Merkür Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Kişisel olarak dış dünyayı algılamada kendimize dönük hareket ediyoruz. Saygı, sevgi, paylaşımlarda başarılı olma arzusu var. Saygınlığımızın artmasını istiyoruz. 

11 Aralık tarihinde Yeniay Yay burcunda. Geçmişe dönük bakma anlamında oldukça kıymetli. İş hayatımızı ve evimizle ilgili konularda çok fazla etkili olabilecek bir dönem. İş hayatında başarılı olmamız çok önemli.

22 Aralık tarihinde Güneş burcunuzda seyrine başlıyor. 2016'ya başlarken yeni dilekler diliyoruz. Arzumuz güçlü olmaktan yana. Hayata sunduğumuz kadarını geri almak istiyoruz. Unutamayacağımız bazı şeyler var bu 25 Arlıkta ortaya çıkacak. Karşımızdakinden sağlamlık ve dürüstlük istiyoruz. Dolunay'da ilişkilerimiz verimli hale geliyor. Sorunlarımız varsa hassas davranabiliriz. 

Her şey gönlünüzce olsun.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-6 Aralık arası: 5 Aralık-30 Aralık tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu dönem sosyal çevrenizle olan ilişkiniz ve bu ilişkilerdeki paylaşımların işaretçisi olup, kariyer ve aşk hayatınızla ilgili konuları da kapsamaktadır. Dönemi yöneten Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, toplumsal ilişkilerimizin de önemi bu geçişte etkili olacak. İnsanlarla belli bir mesafeyi koruyabilir, gerçek hislerimizden söz etmeyebiliriz. Hatta genelde izleyen kişi oluruz. Çevremizdeki insanları farklı bir bakış açısıyla gözlemleriz.

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak 2016 tarihleri arasında burcunuz üzerinde ilerleyecek Merkür, disiplinli ve belli prensipler çerçevesinde düşünmenin işaretçisidir. Sağlamlık,  güvenilirlik ve istikrar ilkesi ve sorumluluk bizim dış dünyadaki durumları ele almamızdaki kriterlerimizdir. Saygı görmeyi ve takdir edilmeyi severiz. Bunu duymak bizi hoşnut kılar. Amacımız vardır ve buna ulaşmak adına hırslıyızdır. Ulaşmak istediğimiz yer ne kadar yüksekte olursa olsun, onu istiyorsak, tüm zihnimizle odaklanır, sabırlı ve kararlı bir şekilde planlarımızı uygulamak isteriz.

14-20 Aralık arası: 17 Aralık tarihindeki iki görünüm, eğer bazı kişilerle yollarımızı ayırmayı gerektiriyorsa, bize faydaları olmuyorsa, zamanımızı boş yere alıyorlarsa bunu yapmamızda etkili oluyor.  Gelişmemizi sağlayan, ilerlememize destek olan kişilerle yola devam etmek lazım. Arzu ettiğiniz bir şeye ulaşmak, onu elde etmek yönünde hırslandırıcı ancak vicdanınızın sesini dinleyerek hareket etmenizde yardımcıdır. 19 Aralık tarihindeki görünüm,  dostunuzu düşmanınızı bilmenizde, arkadaşlarınızı seçmenizde ve gerçekten size sevecek insanlara gönlünüzü açmanızda yardımcıdır. Toplumla birebir alakalı konularda, eğitimde, iş hayatında güçlü kişilerin size destek olmasında fırsatlar getirici olabilir.

21-31 Aralık arası: 25 Aralık tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, ilişkinizi ilgilendiren bir konuda sorumluluk yönünde önem taşır. Hassasiyet yüksektir. Ancak ne olursa olsun sonucun temkinli bir şekilde ele alınmasında yarar vardır. Dolunayın Merkür-Jüpiter görünümüyle örtüşmesi, eş veya partnerle yolların ayrılması anlamına gelse de, bu bildiğimiz bir ayrılıktan ziyade, bir yolculuğun işaretçisi olabilir. İş veya eğitimle alakalı bir konu nedeniyle siz veya partnerinizin başka bir yere gitmesi gerekebilir.

30 Aralık-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Venüs-Yay burcunda ilerleyecek. Bu süreç Jüpiter-Başak geçişiyle örtüştüğü için anlamı da ciddileşiyor. Fiziksel ve ruhsal sağlığınız, bilinçaltınızda sizi engelleyen, gelişiminizin önünde duvar oluşturan her ne varsa onu uzaklaştırmak amaçlı çalışmalara yönelebilirsiniz. Geri planda kendinizi geliştirmeye, eksiklerinizi tamamlamaya, eldekilerle yetinmemeye, daha farklı iş alanlarına yönelerek büyümeye önem verebilirsiniz. Bu tarihler arasında karşınıza çıkan kişinin veya hayatınızda olan insanın şehir veya ülkede ile bağlantılı işleri olabilir.

 

İŞ VE KARİYER

1-6 Aralık arası: Bu hafta yapılması gereken işlerimizi düzenlemekte, kararlarımızı vermekte, uygulamakta zorlanabiliriz. İş hayatımızla ilgili bir değişim düşünüyorsak veya yeni bir şeyler aklımızdan geçiyorsa, bunun ne kadar tutarlı ve doğru olacağına bakmak lazım. Bir yanıyla başkalarına uymak mecburiyetiniz var diğer taraftan aklınız biraz karışabilir. Yetiştirilecek işler, yapılacak görüşmeler derken, size sorsalar ne istersiniz diye, kafamı dinlemek ve gönlümce hareket etmek diye yanıtlarsınız.

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde, bir yandan dışarıda uyumlu olmanız gerekiyor diğer yandan ev içindeki sorumluluklar yoruyor.  Bu yüzden de bir hayli gergin tepkilerde bulunmaya müsaitsiniz. Ne yapmak lazım? Sizi yorabilecek, sinirlendirecek durumlara zoraki bir anlayış gösterip kendinizi yormamak. Evdeki işleri de bir başka güne bırakıp halletmek. Yoksa iki arada bir derede kalarak epey yorulursunuz.

14-20 Aralık arası: Bu hafta iş hayatında geri planda yapılacak işlerin düzenlenmesi, eksiklerin tamamlanması, projelerin zamanında bitirilmesi gerekiyor. Bu yoğunluk kimi zaman sizi zorlayabilir. Enerjinizin düşük oluşu, sanki hiç bir şey umduğunuz gibi gitmeyecek hissi yaratabilir. Haftanın ilerleyen günlerinde olumlu görünümler sayesinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bulursunuz. Endişeli düşünmeyiniz. 18 Aralık tarihindeki görünüm, işlerin yavaş yavaş bitirilme aşamasına geldiğini, son bir gözden geçirmede bulunulup, atlanmış bir şeyler var mı diye bakarsanız sorun çıkmayacaktır.

21-31 Aralık arası: 22 Aralık-20 Ocak 2016 tarihleri arasında Güneş, burcunuzda ilerleyecek. Bu dönem, Oğlaklar için yeni bir yaş alma, sorumluluk, disiplinli çalışma ve doğanızda bulunan sabırla kendinize yeni hedefler belirleme yönünde kıymetlidir. Bu yıl ki geçiş, Satürn-Yay burcu tarafından yönetildiği için, Oğlaklar şimdi fiziksel ve ruhsal anlamda bilgelik kazanacaklar.

 

PARA

1-6 Aralık arası: 6 Aralık tarihindeki görünüm, düşündüğümüzden daha fazla harcamamız olabileceğini, cüzdanımızın ayarını bozmamamız gerektiğini işaret ediyor. Bir de kapalı yerlerde çantanızı dikkat ediniz.

7-13 Aralık arası: Bu hafta ben özellikle başkalarına güvenip maddi konularda yatırım veya hayallere kapılmanızdan yana değilim. 11 Aralık tarihindeki Yeniay, iş ve ev anlamındaki harcamaların ve durumun dalgalı olabileceğini, kredi çekimi, bankalarla alakalı konuların dikkatle gözden geçirilmesi gerektiğini işaret ediyor.

14-20 Aralık arası: Maddi konularda bu hafta 14 ve 17 Aralık tarihlerine dikkat etmenizi gerektiriyor. Çünkü ihtiyaçlarımız için fazladan para harcanması ihtimali var. Ancak çok zorlayıcı mı derseniz. Hayır. Sadece ayarımızı bilelim kafidir.

21-31 Aralık arası: Haftanın genelinde enerjimiz gayet maddi yönden zorlayıcı değil. Girişimlerde bulunma, paramızı uygun şekilde değerlendirme, yeni iş veya olumlu bir hisle ilerleme, doğaldır ki, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Bunun da getirisi mali anlamda rahatlatıcı olabilir. Sadece 24 ve 26 Aralık tarihlerinden harcamalara dikkat edelim.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-8-9-12-13-17-18-21-22-30-31
Zayıf Enerjili Günler                       : 5-6-19-20-25-26
Aşkta En Şanslı Günler                   : 21-22
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 15

Yeniay : 12-13-14
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 25-26-27
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 09 Aralık 2015 00:08

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell