Yay Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Aralık 2015 23:40
  • 1027
  • 0 Yorum
Yay Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili Yay'lar sizlere güzellik, başarı, şans diliyorum.

5 Aralık'ta Venüs Akrep burcu seyri başlayacak. Derinlikli bir şekilde ilişkileri gözden geçiriyoruz. Ne kadar mutluyuz sorusunu kendimize soruyoruz. Mevcut durumlar hoşumuza gidiyorsa orada kalmalıyız. İyi niyetimizin suistimal edilmesi bizim çıkarlarımızı düşünmemize neden oluyor. Hayata bakış açımıza uygun bir partner istiyoruz. İsteklerimizden pek geri adım atma niyetinde değiliz. 

10 Aralık tarihinde Merkür Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Hesap kitap yaptığımız bir dönem. Yaşamı garanti altına almak istiyoruz. Daha fazla kazanmak arzusu var. Bütçelerinizi tanzim etmeye başlıyorsunuz. Paramıza sahip çıkmak istiyoruz. 

11 Aralık tarihinde Yeniay burcunuzda oluşuyor bu iyiye işaret. Kişisel anlamdaki tüm karaların gözden geçirilmesi durumu var. Kendi özgürlüğümüzü daha fazla öne almak istiyoruz. Biraz sevilmek istiyoruz. Mevcut sosyal ilişkileriniz ele alarak her konuda rahatlamak istiyorsunuz. 

22 Aralık tarihinde Güneş Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Gücümüzü ve kontrolümüzü kurabileceğimiz bir bütçe arayışındayız. Alacaklarımız ve vereceklerimizi düzenlemek istiyoruz. Gözden geçirmede bulunmalısınız. 

25 Aralık tarihinde Dolunay Yengeç burcunda oluşacak. Başkalarının bize olan tavırları da önemli. Başkalarında bir şeyler istemeyi de bilmemiz gerekiyor. Geleceğinizi garanti altına almanız lazım. Herkes çıkarlarını düşünürken yaylarda düşünmeli. Kredi, miras, hisseli paralar konusunda ailemizin desteğini görebiliriz. 

Her şey gönlünüzce olsun.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-6 Aralık arası: 5 Aralık-30 Aralık tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Venüs,  ilişkilerin gizlilik üzerine kurulduğu ve mahremiyetin bir hayli önemsendiği, paylaşımın ve uyumun göz ardı edilme riskinin olduğu bir süreçtir. Genelde belli bir mesafe koyarak gözlemde kalmayı tercih edebiliriz. Gönlümüz başka söylerken, dilimiz farklı konuşabilir. Belki de gizlediğimiz bir aşkın veya sıkıntılarımızın anlaşılmaması için, dışarıya karşı iyimser, coşkulu şekilde konuşabiliriz. Bu geçişi yöneten Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, sosyal ilişkiler yoluyla kendimizi mutlu etmek isteyebiliriz. Dostlarla muhabbet etmek, yazışmak, konuşmak gibi. Bu bizi ne kadar tatmin eder buna bakmak lazım.

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde burcunuz üzerinde doğacak Yeniay, hayatı pozitif anlamda ele almanın, yenilikleri arzu etmenin, bir adım atmanın, yeni bir sayfadan açarak kendimiz için hedefler belirlemenin işaretçisidir. Genel anlamıyla iyimserlik vericidir. Mars ve Uranüs karşıtlığıyla örtüşmesi, bireysel davranmaktan ziyade başkalarıyla ortaklaşa hareket ederek hedefimize varma arzumuzu işaret etmektedir. Venüs-Neptün ile olan etkileşimi ise, bazı meselelerin bizi durdurduğunu, alıştığımız yerden kopamadığımızı işaret ediyor.

14-20 Aralık arası: Bu haftaki görünümlerin özünde iş, aile, parasal konular bir hayli etkili. Sizler de bunlar üzerinde geriye çekilip düşünmektesiniz. Bu tabii ki Yaylar için özgür hareket edememek ve her zaman olduğu gibi derinlemesine düşünmenin göstergesi. Hani birileri sizi, vurdumduymaz, neşeli, çocuksu bulur ya, oysaki bu hafta duyarlılık yüksek ve öyle fazla göz önünde bulunmak arzunuz da pek yok.

21-31 Aralık arası: 30 Aralık-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Venüs, burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek. Bu dönem dış dünyada fiziksel anlamda cazibenizin veya karizmanızın yükselişidir. İnsanlar sizin görünen yüzünüzü, duruşunuzu, eğilimlerinizi oldukça beğenirler. Şimdi bu genel etkilerinin yanı sıra, bu geçişi yöneten Jüpiter-Başak burcunda ilerlediği için, Venüsün yansımaları, kariyer hayatınızla ilgili konularda da etkindir. Kişisel anlamda daha iyi şartlarda bir işte çalışmak, titiz bir şekilde analiz etmek, iş çevrenizle temasınızı güçlendirmek yönünde de önemli bir etkisi olacaktır.

 

İŞ VE KARİYER

1-6 Aralık arası: Bu hafta iş hayatınızla ilgili konularda titiz bir gözleme ihtiyaç var. İşimizden memnun muyuz yoksa farklı bir iş arayışında bulunmayı tercih mi ediyoruz. Görünen o ki, evet değişik bir şeyler yamak arzumuz yoğun. Ancak aceleyle kararlar da vermemek lazım. Derinlikli bir şekilde araştıralım. Çabuk dağılmayalım. Bir amacımız olsun. Ne yaptığımızı bilelim. Aceleyle veya gereğinden fazla ince eleyip sık dokumak zaman kaybına yol açabilir. Çalışma hayatında olanlar ve bir proje üzerinde emek sarf edenler sizler de bu hafta, işlerinizi belli bir plan çerçevesinde düzenlemek zorundasınız. Ekip çalışmaları etkin gözüküyor.

7-13 Aralık arası: 8 Aralık tarihindeki görünüm, iş hayatımızla ilgili konularda düşünürken, önemli olan bir düzen çerçevesi içinde duruma bakmaktır. Siz bir yandan aklınıza eseni yapmak isterken, şartlarınız gereği başkalarına uymak, sistem içindeki görevlerinizi bilmek ve yerine getirmek durumundasınız. Plansız hareket edemeyiz. Görmediğimiz, bilmediğimiz yollara sapmamalı, bilinçli şekilde işlerimize odaklanmalıyız.

14-20 Aralık arası: 14 Aralık tarihindeki görünüm, aklınızın tümüyle ailevi, parasal ve ortaklıklar konusu üzerinde odaklanması anlamı taşır. Kişi kendini aşırı duyarlı, değişken bazen de kaprisli bir şekilde ifade edebilir. Soruna yol açan noktaları gözden geçirmek, duygusal düşünmemek ve sürekli karar değiştirmemek gerekiyor. Fikirlerinizi güvendiğiniz insanlarla paylaşmaktan çekinmeyiniz.

21-31 Aralık arası: Haftanın genelinde, parasal konular başta olmak üzere iş hayatınızla ilgili meseleler bir hayli vurgulayıcıdır. İşimizin tatmin edici, kazandırıcı olup olmadığı üzerinde duracağız. Görünen o ki, birçok meseleyi fazla endişeli olarak ele alabilirsiniz. İş yoğunluğu da cabası. Bütün bunlar haftanın genelinde yorucu gözüküyor. Başka iş tercihlerinde bulunabilirsiniz. Ancak size tavsiyem iş kriterlerinizi bir daha ele almanızdır. Çünkü sadece kendinize dönük düşünerek, dış dünyanın şartlarının farkında olmadan vereceğiniz kararlar, karşılık bulmayabilir.

 

PARA

1-6 Aralık arası: 6 Aralık tarihindeki görünüm, dostlarımıza olan maddi desteğimizin işaretçisi olduğu gibi, aynı şekilde onların da bize davrandıklarını görüyoruz. Sosyal ilişkilerimize bir hayli önem vermekteyiz. Davet, doğum, etkinlik nedeniyle para harcayabiliriz.

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında Merkür-Oğlak burcunda ilerleyecek. Maddi ve manevi anlamda kendinizi garanti altına almak istersiniz. Karşımıza çıkabilecek fırsatları değerlendirirken oldukça işimize yarayabilir. Mali konularda daha ciddi ve ayaklarınızı sağlam yere basacak şekilde düşünebilirsiniz.

14-20 Aralık arası: 17 Aralık tarihindeki görünüm, ilişkilerimizi ve maddi anlamdaki durumumuzu mutlaka bilinçli, disiplinli bir şekilde gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor. Kontrol edemediğimiz savurganlıklarımız var mı? veyahut paramız bitecek ödümüz koptuğu için, kendimizi tamamen dış dünyadan soyutladık mı? bunlara gerçekçi bir şekilde bakalım. Çünkü her ikisi de oldukça yanlış. Bir süreçten geçiyoruz ve bir yapılanma içindeyiz. Eğer sıkıntılarımız varsa, bunları es geçemeyiz veya kulak arkası edemeyiz.

21-31 Aralık arası: 22 Aralık-20 Ocak 2016 tarihleri arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş maddi ve manevi anlamda kendimizi garantiye alma isteğimizin yüksek olduğu bir dönemdir.  Çalışanlar,  maaş artışlarıyla ilgili otoritelerin vereceği kararları beklerler veya konumları gereği görüşmelerde bulunabilirler.  Eğer artışlar uygun oranda değilse rahatsızlık duyabiliriz ancak işimizden ayrılmak veya risk altına girerek, sırf bu nedenle işten ayrılmak istemeyiz.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-5-6-10-11-15-19-20-28
Zayıf Enerjili Günler                       : 3-4-17-18-23-24-30-31
Aşkta En Şanslı Günler                   : 19-20
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 12-13

Yeniay : 10-11-12
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 23-24-25
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 09 Aralık 2015 00:06

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell