Akrep Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Aralık 2015 23:40
  • 827
  • 0 Yorum
Akrep Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili Akrep'ler sizlere güzellikler diliyorum.

5 Aralık'ta Venüs burcunuzda seyrine başlayacak. Bu seyir sizin için oldukça kıymetli. Geçmişinizi bir tarafa bırakmalısınız. Kendimize güven olgusu hakim olabilir. Karşı tarafın bakışlarınızı üzerimizde hissedebiliriz. 

10 Aralık tarihinde Merkür Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Buda oldukça olumlu. İsteklerimiz belirliyoruz. Sağlamlık ve ileriye dönük her şey oldukça önemli. Fikirlerimizi ifade ediyoruz. Mali konularda etkili bir dönem. İnsanların üzerimizde baskı kurmasına izin vermiyoruz. 

11 Aralıkta tarihinde Yeniay Yay burcunda oluşacak. Mali konularda daha serbest hareket etmek adına önemli. İhtiyaçlarımıza bakacağız. Alış verişlerle kendimize vakit ayırabiliriz. Para kazanmak isteğimiz fazla. İş hayatımızla ilgili meseleleri de ele alıyoruz. Mevcut durumumuzun sonuçlarına bakacağız. 

22 Aralık tarihinde Güneş oğlak burcunda oluşacak. Kimliğimizi ve arzularımızı çevremizi gözden geçireceğiz. Yakın aile büyüklerimizden yardımlar alabiliriz. 

25 Aralık tarihinde Dolunay Yengeç burcunda. Bu dönemde farklı olanı arıyoruz. Başka çevrelere yönelmek istiyoruz. İnandığımız çevrenin kısıtlamasından ziyade güvende olduğumuz yerlere gitmek istiyoruz. Yeni yıl için yolculuklar olabilir. 

Her şey gönlünüzce olsun.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-6 Aralık arası: 5 Aralık-30 Aralık tarihleri arasında Venüs, burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek. Fiziksel anlamda çekicilik kazandığınız, ilişkilerde güçlü, tutkulu ve baskın olduğunuz bir zaman dilimidir. İnsanlara yaklaşmak, güven duymak, hislerimizi paylaşmak bazılarımız için kolay olmayabilir. İlişkimizi kendi bakış açımızla ele alarak gözden geçiririz. Eğer problemler varsa, bunları çözüme kavuşturmamız, yenilenmemiz, arınmamız gerekir. Bu süreci yöneten Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, bir yanımız anlaşmaya hazır gibidir, fakat diğer taraftan tatmin olmayız. Asıl yapmamız gereken yerine,  kendimize mazeretler icat edebiliriz. 6 Aralık tarihindeki görünüm, gerçekçi olmamız gerektiğini gösteriyor.

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak 2016 tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerleyecek Merkür, çevremizdeki insanlarla, iş, eğitim amaçlı konuşmaların veya yaşça büyük kişilerle sohbetlerin ciddiyetin ve disiplinli düşünmenin işaretçisidir. Yeni bir yıla adım atmak üzereyken kafamızın içinde planlamalarda bulunabiliriz. Hedef belirleriz ve birçok meseleyi gözden geçiririz.

14-20 Aralık arası: 17 ve 19 Aralık tarihindeki görünümler, sosyal hayattaki ilişkilerimizi ve özel dünyamızı farklı açılardan ele almanızı sağlıyor. Yeni bir çevre ve yeni arkadaşlıklar kurarak kendimize gelmek istiyoruz. Bize iyi gelecek şeyin ne olduğunun farkındayız. Venüs, burcunuzda ilerliyor ve arzularınızın tatmini sizin için son derece önemli. Aşk hayatımızın yine başköşesinde yer alıyor. Ancak bir aşk, beni benle yeniden buluşturur, gücümü toplamamı sağlar diye içimizde geçiriyoruz. 19 Aralık tarihi, hangi konuda olursa olsun sıkıntılarımızı şifalandırıyor.

21-31 Aralık arası: 25 Aralık tarihinde Yengeç burcunda oluşacak Dolunay, yurtdışı, ticaret, yüksek eğitim, yolculuklar kanalıyla sorumluk almamız demektir. Daha önce başladığımız bir proje sonuçlanır. Eğitimle ilgili bir karar verilir. Uzak bir akrabamızla ilgili bir konu aydınlanır. Merkür-Jüpiter ile örtüşen bu Dolunay, işlerimizi doğru ve düzgün bir şekilde yapılacağını, bir planlamanın uygun şartlarda yürürlüğe konacağını da işaret etmektedir. Size destek verecek kişilerin de göstergesidir.

 

İŞ VE KARİYER

1-6 Aralık arası: Bu haftanın ana konusu, para kazanmak amaçlı girişimlerimiz, mücadelemiz olacak. Bu iş hayatında da üzerinde en fazla durduğumuz nokta olduğu için, ne kadar başarılı sonuçlar alabilirsek o denli keyifli çalışırız. İşimizden elde ettiğimiz kazanç, hedefimize uygun düşmüyorsa, farklı bir şeyler yaparak kendimizi rahatlatmak isteyeceğiz. Ancak Merkür-Yay burcunda abartılı düşünmememiz gerektiğini işaret ediyor. İyi analiz etmeli, yeteneklerimize göre bir tercihte bulunmak için düşünmeliyiz.

7-13 Aralık arası: Bu hafta iş hayatımızla ilgili konularda baskı altında kalmak istemeyeceğiz. Bizi, birileriyle mecburen anlaşmaya zorlayan şartlardan hoşlanmayacağız. Merkür-Oğlak burcunda ciddi düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor. Ancak bizim asıl sorunumuz, çalışma ortamındaki huzursuzluk. Para çok önemli ve ihtiyaçlarımızı karşılamakta zorlandığımızda, insanlarla anlaşmakta güçlük çekiyoruz. Hafta boyunca, hedeflerimizi bir daha gözden geçirmemiz gerekecek.

14-20 Aralık arası: 14 Aralık tarihindeki görünüm, Jüpiter-Başak geçişiyle örtüştüğü için, grup faaliyetleri, sosyal projeler, insanlara destek amaçlı girişimlerin etkili olduğunu görüyoruz. Ancak bunların manevi anlamda insanı rahatlatıcı, hayırlı bir iş yapıyor olmanın huzuruyla örtüşmesi tabii ki güzeldir. Fakat uzun ömürlü olup olmadığına da bakmak lazım. Tercih ettiğimiz işin hem uzun vadeli olması hem de çok fazla çaba sarf edilmesi gerekecek. Eğer hedefim bu diyorsanız, tekrar bir düşününüz. Bu hafta işlerinizi yaparken hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmamak lazım. Gelişimin yolu, düzenli, verimli olana yönelmekten geçiyor.

21-31 Aralık arası: 22 Aralık-20 Ocak 2016 tarihleri arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş yeteneklerimizin bir alanda ifade edilmesi, sorumluluk sahibi olma, aklımızın kıvrımlarında çoğu zaman ciddi düşüncelerin yer aldığı bir süreçtir. Güven olgusunun öne çıktığı, yakın çevremizdeki büyüklerimizle irtibatımızın yoğun olduğu bu zaman diliminde çalışkanlık, kendimize ve başkalarına saygı göstermek, ne olduğumuzun ve ne olacağımızın bilincinde ilerlemek yararlıdır. İster istemez her şeyin ciddiye alınması ve ciddiyetle üzerinde durulması gerekebilir. Özgürlüğümüz kısıtlanabilir. Para kazanmak, geleceğin garanti altına alınması, ilişkimizdeki saygınlık, beraberliğimizin bizim hayatımızdaki önemi gibi bir sürü olgu bu süreçte gözden geçirilir.

 

PARA

1-6 Aralık arası: 1, 4 ve 6 Aralık tarihindeki görünümler çalışma hayatımız, hedeflerimiz, kişisel ihtiyaçlarımız yönündeki harcamaları işaret ederken, pek de kendimizi denetlemeyebiliriz.  Nereye ne verdiğimizi bilerek hareket  etmemiz yararlı olur.

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde Yay burcunda doğacak Yeniayın yöneticisi Jüpiter-Başak burcunda ilerlediği için, bu yıl maddi konularda hesabımızı bilerek hareket etmek gerekiyor. Çünkü bütçemizi aşabilecek harcamalar veya dikkatsizce hesaplamalar bizi zor durumda bırakmamalı. Yeniayın oluştuğu günkü görünümlere baktığımızda, iş hayatımızla ilgili konularda bizi yorabilecek işaretler taşıyor. Hesap dışı durumlar, birilerine uymak mecburiyeti bizi gerginleştirebilir. Venüs-Neptünle olan görünümü ise, yeteneklerimizi değerlendirmede destekçidir. Sevdiğimiz işi yapmaktan yana karar alabiliriz.

14-20 Aralık arası: 14 ve 18 Aralık tarihindeki görünümler, maddi konularda kazandırıcı işlerin işaretçisi. Parasal anlamda hesabımızı bilmemizin de göstergesidir. Çevrenizdeki insanlar, sizin yaptığınız işe saygı duyarlar. Topluluklar içinde, grup faaliyetlerinde kazanç elde edersiniz. Girişimleriniz faydalı getirilerle size geri döner.

21-31 Aralık arası: 30 Aralık-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Yay burcunda ilerleyecek Venüs, kazanma arzusu verir. Size ortaklaşa hareket edebileceğiniz yeni insanlar kazandırır. Kuruntular azalır, iyimserlik yükselir. İnançla ve kazanım potansiyeliniz artar. Hem işinizden zevk alırsınız hem de keyifli bir şekilde arzu ettiğiniz ihtiyaçları satın alırsınız. Sevdiklerinize küçük hediyeler almak onlara jest yapmak hoşunuza gider. Ancak  harcamalarınızı bütçeniz çerçevesinde yapmanız gerektiğini de söylemek isterim. Yoksa gelen geldiği gibi gidebilir.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-8-9-12-13-17-18-25-26-30-31
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-15-21-22-28
Aşkta En Şanslı Günler                   : 17-18
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 10-11

Yeniay : 7-8-9-10
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 21-22-23
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 09 Aralık 2015 00:07

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell