Başak Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Aralık 2015 23:40
  • 1038
  • 0 Yorum
Başak Burcu 2015 Aralık ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili Başak'lar Aralık ayında size güzellikler diliyorum.

5 Aralık tarihinde Venüs Akrep burcunda seyrine başlıyor. İletişim anlamında oldukça önemli bir dönem. İlişkilerimizi derinlemesine ele almalıyız. Sevgiyi arıyoruz. Yakınlarımız bizim için çok kıymetli. Fikirlerimiz çok kıymetli. Aşka da biraz açığız.

10 Aralık tarihinde Merkür Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Aşkla ilgili konularda ciddiyetle düşünmeliyiz. Tutkularımız çok derin. Ciddiyetimizi koruyoruz. İş hayatımızla ilgili konuları da gözden geçiriyoruz. Kendi yeteneklerimizi başarılı bir şekilde çıtamızı yükseltmek için ele alıyoruz.

11 Aralık tarihinde Yeniay Yay burcunda oluşacak. Evimizle ilgili bir değişim olmasını istiyoruz. Hayatımızda hareketlilik istiyoruz. Sevdiğimiz insanlarla olmak istiyoruz. Canlanmak arzumuz çok önemli. Özgürlük anlamında baskılara tahammül edemiyoruz. Mali konularda etkili bir dönem olacak. Bütçemize dikkat etmemiz gerekiyor.

22 Aralık tarihinde güneş oğlak burcunda seyrine başlıyor. Bağlantı içinde olduğumuz sosyal ilişkilerimizde ciddiyeti önemsiyoruz. Karşımızdakinden güven bekliyoruz. Kimsenin bizi üzmesine izin vermeyeceğiz. 

25 Aralık tarihinde Dolunay Yengeç burcunda oluşuyor. Aşk kadar önemli bir konuda ileriye dönük hedeflerimizi gözden geçireceğiz. Fikirlerimizi ifade ederken kendimizi güvende hissetmek istiyoruz. Eski dostluklarımızı da önemsiyoruz. Soru işaretlerini ortadan kaldırmak istiyoruz. Kendimizi mutlu hissettiğimiz bir dünya arayışımız var. 

Her şey gönlünüzce olsun.

 

AŞK VE İLİŞKİLER

1-6 Aralık arası: 5 Aralık-30 Aralık tarihleri arasında Akrep burcunda seyrini sürdürecek Venüs, çevremizde bulunan insanlarla ilişki kurma biçimimiz, paylaşımlarımız, sevgi alışverişimizle birebir alakalı bir geçişin baş rolünde yer almaktadır.  Uyumlu, ortama ayak uydurabilen, güzel sözlerle gönül alabilen olgun ve hoşgörülü kişiler bu süreci rahatlıkla geçirirken, her şeyin altında bir şey arayan, sürekli meseleleri sorgulayan, takıntılı kişilerce zorlu geçer. Bu süreci yöneten Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, bu yıl ki geçişte maddi ve manevi anlamda duruma bakmak gerektiğini gösteriyor. 6 Aralık tarihindeki görünüm, isteklerinizi elde etme yolunda mücadele vereceğinizi gösteriyor.

7-13 Aralık arası: 10 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında aşk evimizde seyrini sürdürecek Merkür, aşk hayatımızla ilgili meselelerde ciddiyetle düşünmeyi sağladığı için öyle kolay kolay hislerimizi açıklamayız. Sağlamlık ve güvenilirlik bizim için kıymetlidir. Ailemiz, alıştığımız insanlar, yuvamız, geleneksel değerlerimiz önemlidir. Hani eskilerin deyimiyle kol kırılır yen içinde kalır diyerek ne dışa sıkıntımızı anlatırız ne de alıştığımız düzenden vazgeçebiliriz.

14-20 Aralık arası: 14, 17, 19 Aralık tarihindeki görünümler, sizin hem  sosyal çevrenizle aranızdaki alışverişi güçlendirir hem de ilişkinizde  neleri önemsediğinizi, neler beklediğinizi belirlemenizi sağlar. Aynı şekilde aşk hayatınızla ilgili konularda değişim ve dönüşüm yönünde çizginizi tespit etmiş olursunuz.

21-31 Aralık arası: 22 Aralık-20 Ocak 2016 tarihleri arasında Güneş-Oğlak burcunda seyrini sürdürecek. Aşk ciddileşir. Partner seçiminde bulunurken, işi gücü olan kişiler tercih edilir. Nasıl bir aile içinde yetiştiklerinden, bugüne dek kurdukları ilişkilerine kadar her şeyi bilmek isteriz. Güvenilirlik önemlidir. Her şey kritik edilir. Olgun ruh yapısında insanlara çekiliriz. Sadece Aşk hayatımız değil, bu dönemde varsa eğer çocuklarımızla alakalı konularda da sorumluluklarımız önem arz eder. Onların ilişkileri, hayata bakış açıları, hobileri, uğraşıları, iş hayatları Başak anne ve babalar için önem arz eder. Bu dönemde genelde işe dönük çalışmalar, uğraşılar bir hayli yoğunlaşır.

 

İŞ VE KARİYER

1-6 Aralık arası: 1 ve 4 Aralık tarihindeki görünümler, kendimizi istediğimiz yerde, konumda hissetmiyor olmanın getirdiği gerginliği işaret ediyor. Derinlemesine düşünüyoruz, araştırıyoruz, keşfediyoruz, neler yapabileceğimiz üzerine düşünüyoruz. Kafamızın içindeki projeler için, bir müddet çalışmamız gerekecek. Dağılmamak için, hangi alana, işe ve konuya odaklanmak gerektiğini bilmemiz lazım.

7-13 Aralık arası: 8 Aralık tarihinde, evden işini yürüten veya bu yönde çalışanlar için etkili bir dönem. Sözgelimi internet üzerinden paylaşımlarda bulunarak, bilgi ve tecrübemize göre yaptığımız işleri başkalarına ifade edebiliriz. Bu yönde yeni bir karar vermek isteyenlerin öncelikle tüm şartları gözden geçirmeleri lazım. Kazanç getirir mi, yoksa bir müddet sonra başka bir iş arayışında bulunur muyuz? Bir bakmak gerekiyor. Yeniay, 11 Aralık tarihinde gerçekleşecek. Onun da görünümleri, mali konuları bir hayli vurguladığı için, kazanç getirici işlere yöneleceğiz. Ancak hangi iş olursa olsun, artı ve eksi yönleriyle ele almakta yarar var.

14-20 Aralık arası: 14 Aralık tarihindeki görünüm, vizyon sahibi olmak, hedefimize göre iş tercihinde bulunmak, yeteneklerimizi geliştirmek yönünde olumludur. Eğitim, sanat, şiir, müzik, astroloji konuları dikkatimizi çeker. Bu alanlarda eğitim görebilir veya siz bizzat eğitim verebilirsiniz. 17 Aralık tarihindeki görünüm,  hem  sosyal çevrenizle aranızdaki alışverişi güçlendirir hem de çevrenizde bulunan güçlü insanlarla bağlantı kurmanızda destekleyicidir.

21-31 Aralık arası: 30 Aralık-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Venüs-Yay burcunda seyrini sürdürecek. Çevre değişimi, uzaklara gitme arzusu, tayin, terfi veya eğitim yoluyla yer değiştirme ve kaynaşmayı önemsiyoruz. Ailede bir hareketlilik vardır. Bilgilenme arzusu söz konusudur. Fiziksel ve psikolojik anlamda iç dünyamıza bir gözlem de mümkün olabilir. Venüs-Yay burcu geçişi, sınırların azaldığı, güven duygusunun temini için, ailenin birbirine karşı ılımlı yaklaşımlar sergilendiği bu süreçte, problemler kolayca halledilir. Bu süreç,  evden yapılan işler, maddiyatla alakalı alışverişler, bilgilenmek ve farklı konular üzerinde bazı kişilerle bağlantılar kurmak mümkündür.

 

PARA

1-6 Aralık arası: 6 Aralık tarihindeki görünüm, ev yatırımı, kiralama, ailemize destek amaçlı giderlerimiz olabileceğini işaret ediyor.

7-13 Aralık arası: 11 Aralık tarihinde, parasal mevzularda dikkatli hareket etmek, ani kararlar vermemek, mümkünse ayağınızı yorganınıza göre uzatmak yararlıdır. Özellikle beklenmedik kayıplara karşı tedbirli olmalısınız. Paramıza sahip çıkalım, yaş tahtaya ayak basmayalım.

14-20 Aralık arası: Maddi konularda ben bu haftayı olumlu buluyorum. Derinlemesine düşüneceğiz ve izlememiz gereken yolun farkında işlerimizi düzenleyeceğiz. Bir tek 14 ve 18 Aralık tarihlerinde evinizle ilgili masraflarınız olabilir. Onları iyice hesap ederek yapalım.

21-31 Aralık arası: Ben bu haftayı maddi açıdan dikkatlice gözden geçirme yönünde olumlu buluyorum. Çocuklarınız varsa onlarla alakalı harcamalarınız olur. Ancak bunlar zorlayıcı değil, zaten yapılması gereken işlerimizdir.  21, 29 Aralık tarihlerinde dikkat ederiz. Bütçemizi aşmayız. Bu iyi olacaktır.

 

ARALIK Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-8-9-12-13-21-22-25-26-30-31
Zayıf Enerjili Günler                       : 10-11-17-18-23-24
Aşkta En Şanslı Günler                   : 12-13
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 5-6

Yeniay : 2-3-4-5-29-30-31
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 16-17-18
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 09 Aralık 2015 00:07

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell