Balık Burcu 2015 Ekim ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Ekim 2015 07:28
  • 644
  • 0 Yorum
Balık Burcu 2015 Ekim ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili balıklar ekim ayında sizlere bol bol şans diliyorum.

8 ekim tarihinde venüs başak burcunda seyrine başlıyor. Sevdiğimiz kişinin bizi eleştirmesine bu dönemde izin vermiyoruz. Bizi sorgulayan iş ortaklarımıza karşı sesimizi çıkarıyoruz. Balıklar bu dönemde haksızlığa gelemiyor ve karşı duruyorlar. Merkür terazi ile gerçekten adil bir partner bize gülümseyebilir.

10 ekim tarihinde kuzey düğüm başak burcunda seyrine başlıyor. Bu bir tekamül süreci. Balıktaki güney düğüm öğrendiklerimiz anlamına geliyor. Balılar artık kül yutmuyorlar. İyi niyetinizi başkalarının kullanmasına izin vermiyorsunuz. Bizi eleştirenleri eleştirme vakti geldi diyoruz. Kimseyi idare etmek zorunda değiliz. Partnerlerimizin yanlışını söylemeliyiz.

13 ekimde Yeniay terazi burcunda oluşuyor. İş ortaklarımız daha dikkatli seçiyoruz. Çıkarlarımızı ön plana alarak onları korumaya alıyoruz. Partnerimizden huzur ve güven bekliyoruz. İş hayatında daha baskın olmak yönünde adım atıyoruz.

23 ekimde güneş akrep burcunda seyrine başlıyor. Dış dünyada kontrol ve güç kazanma anlamında kendi fikrimize uygun insanlar kazanma anlamında etkili. Dışarıdan gelen müdahalelere dur diyoruz. Öç duygumuz oluşabilir. Uzaklardan güzel haberler alabilirsiniz.

27 ekimde Dolunay boğa burcunda oluşacak. Eğer yeni bir çevre oluşumu, yeni bir girişim varsa son noktayı göreceğiz. Artı ve eksileri yan yana koyacağız. İkili ilişkilerde ince ince hesaplar yapacağız. Sağlıksız olanları hayatımızdan çıkartıyoruz. Gidene güle güle diyoruz. Adil ve hakkaniyetli düşünmeliyiz.

Ekim ayında sizlere güzellikler diliyorum.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-11 Ekim arası: 10 Ekim 2015-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Ay düğümleri, Başak-Balık burç düzleminde etkili olacak. Bu dönemde ilişkilerimizde seçici olmayı, neyi istediğimizi bilmeyi, analiz etmeyi, bay ve bayan mükemmeli bulmamızın zor olduğunu, sağlıklı, huzurlu bir ilişkinin hepsinden kıymetli olduğunu önemseyeceğiz. Temiz, bakımlı, çalışkan, ılımlı insanlara yöneleceğiz. Sürekli eleştiren partnerlerden uzak duracağız. Mantıklı bir evlilik yapabiliriz. Gerçekçi düşüneceğiz. Mutsuz olduğumuz bir ilişkiyi sürdürmeyeceğiz. İlişkimizde şefkati önemseyeceğiz. Ancak kendimizden taviz verecek şekilde olmayacak. Kendimize güveneceğiz. İlişkide problemler varsa, bunları ortaklaşa düzelteceğiz. Tek başımıza onca yükün altına elimizi sokmayacağız.
12-18 Ekim arası: 12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü bekar Balıkların evlilik şanslarını yükselticidir. Karşınıza çıkabilecek bir kişinin göstergesidir. Problemli ilişkisi olanların bunları aşabilmesinde yardımcıdır. Bu gibi gelişmeler hayatınızda bir dönüşümün ve yenilenmenin de göstergesidir. Bir start gibi düşünelim. Taşlar yerine oturmaya başlıyor diyebiliriz. Ayrıca güçlü bir kişiden göreceğiniz desteğin, bir ortaklık teklifinin de göstergesidir.
16 Ekim tarihindeki görünüm, gayet olumlu. Hem ilişkinizi detaylıca gözden geçiren bir partneriniz var hem de sizin ona olan bağlılığınız gayet hoşuna gitmekte. İlişkisi olmayanlar siz Balıklar, lütfen endişeli düşünmeyin. Hep mutsuzdum, hep yanlış ilişkiler yaşadım, bundan sonra hiçbir şey benim yüzümü güldürmez artık demeyin. Sakin olun ve özgüven duygunuzu, inancınızı koruyun.
19-25 Ekim arası: Bu hafta ilişki anlamında zorlayıcı bazı ufak tefek problemler olsa da, Venüs-Jüpiter kavuşumu hafta sonuna damgasını vuruyor. Bu yeni bir ilişkinin, bir araya gelişin, ilişkilerde detaylıca düşünmenin, buna uygun şekilde davranmanın işaretçisi. Duygularımızın sesinden ziyade mantığımız bizi ilişkilerde yönlendiren bir etki olacak. Aslına bakarsak geçtiğimiz yıllara göre bu yıl aşka ve evliliğe bakış açımız çok değişti. Artık bastığımız adımın, başladığımız bir ilişkinin gelebileceği noktayı en başında hesap edebiliyoruz.
26-31 Ekim arası: Bu haftanın en hoş görünümü, 30 Ekim tarihinde gerçekleşecek. Bu ilişkileri gerek duygusal gerekse bilinçli açıdan ele almanın göstergesidir. Sizin yaşam felsefenize uygun bir kişiyle tanışmanın işaretçisi olabilir. Bu karşılaşma ruhsal anlamda etkileyicidir. Çiftleri bağlayıcı ve şefkatli bir şekilde sarıp sarmalayıcı olur. Sorunlar varsa da, eğer her iki kişi de birbirine önem veriyorsa, bu görünüm huzuru çoğaltır, tutkuları arttırır.

İŞ VE KARİYER

1-11 Ekim arası: 6 Ekim tarihindeki görünüm, uzun vadeli düşünülen işlerin, planlamaların, görüşmelerin, değişimlerin işaretçisidir. Plutoyu hafife almayınız. O yıllarca burcunuzla uyumlu görünüm yapacak. Size sosyal hayatta, iş konularında destek çıkacaktır. Artık sizi yönlendirmelerine izin vermeyiniz. Siz kendi iktidarınızı ele alırsanız ve siz kendinize güven duyarsanız, hiç kimsenin üzerinizde baskın olması mümkün değil. Dönüşümler yavaş oluyor diye üzülmeyiniz. Siz de bilirsiniz ki, zamanı geldiğinde her şey yoluna girecektir.
12-18 Ekim arası: 17 Ekim tarihindeki görünüm, sizi yormakta hatta uğraştırmakta olan kişi veya işlerin, gelişim anlamında, ilerisi adına hakikaten yararlı olacağını gösteriyor. Şimdi ayrıntılı ve titiz çalışmanız gerekiyor. Belki de hiç olmadığı kadar bir çok meseleyle boğuşuyorsunuz. Ancak doğru hedef üzerindesiniz. Pes etmeyiniz.
19-25 Ekim arası: 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş dönemi, büyümek, farklı deneyimler yaşamak, gelişmek, hayatımızı yönlendirmek için kararlar veriyoruz. Hayat önümüze fırsatlar çıkarıyor veya mecburen uymamız gerekiyor. Fakat şu var ki, hepsi bizim gelişimimiz anlamında önemli oluyor. Tabii ki kimimiz bunun farkında bazılarımız zamanla anlıyor. Bu dönemde yüksek hedefler belirlemek, her şeye sıfırdan başlamak, kendinizi hangi alanda ortaya koymak istiyorsanız, lütfen o konuda gelişimi önemseyiniz. Eksiklerinizi tamamlayınız.
26-31 Ekim arası: 27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, maddi ve manevi kazanç, huzur, güven, istikrar olgusu bizim için son derece değerleniyor. Çevremizde bulunan kişilerle ilişkimizde bu kriterleri bir hayli önemsiyoruz. Durumları da bu açıdan ele alacağız. Birilerine göre değil, biz ne kadar tatmin oluyoruz. Bu önemli. Kardeşimiz, komşumuz, arkadaşımız, bağlantımız olan kişilerin yaklaşımları bizi mutlu ediyor mu, güven içinde olmamızı sağlıyor mu? Buna bakacağız. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediği için, ikili ilişkilerde bir hayli seçici davranabiliriz.

FİNANSAL DURUM

1-11 Ekim arası: 8 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında Venüs-Başak burcunda ilerleyecek. İlişkide paylaşım, davranış, birbirinize yaklaşım tarzınız gayet önemli. Hangi taraf eleştirel, sürekli irdeleyen, hiçbir şey beğenmeyense, bu dönemde kendini terbiye etmesi gerekiyor. Çünkü bu mesafeye, ilişkinin gelişmemesine neden olur. İhtiyaçlara göre belirlenen, sen şunu yaparsan ben de sana iyi davranırım gibi kriterler koymak yanlış olacaktır. Problemli ilişkilerde özellikle, partneri sürekli gözlem altında tutmak, ne yapıyor ediyor diye kontrol etmek uygun değildir. Jüpiter bu dönemde iyi bir destek sunacağı için, bu yıl ki Venüs-Başak geçişini, geçtiğimiz yıllara göre daha olumlu buluyorum.
12-18 Ekim arası: Hafta başındaki görünüm, parasal konularda özellikle ilişkilerin öneminin bir hayli fazla olacağını gösteriyor. Şu andaki mevcut sıkışıklığın çözümlenmesi için işbirliği şart gibi. Ancak bizim, işimize pek gelmeyecek. Yatırım, kredi alımı, ortaklaşa işlerde dikkatli olmamızda yarar var. Hızlı kararlar vermeyelim.
13 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, ortaklaşa iş veya özel ilişki içinde olduğumuz kişilerle alakalı konularda uyumlu düşünsek dahi, öncelikle ilişkimizi titizlikle gözden geçirmemiz lazım. Nasıl biriyle beraberiz, ilişkimiz ilerisi adına nasıl bir yol içeriyor, sevgi alışverişimiz sağlam mı, düşündüğümüz şekilde gelişir mi bakmalıyız. İş ortaklığında da aynı durum geçerli. Maddi açıdan güvenilir mi değil mi, bakmak gerekiyor. Yeniayın oluştuğu gün Ay-Uranüs karşıtlığı var. Bu da dikkatli olmanın, aceleci kararlardan kaçınmamız gerektiğinin işaretçisi. Merkür-Pluto görünümü ise, henüz bir şeylerin tam yerinde oturmadığını, iyice bir bakmak gerektiğini gösteriyor. Sorumluluklarımızın farkında olmamız lazım. 
19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihinde, maddi konularda akıllıca hareket etmenin konuşmanın önemini işaret ediyor. Evet Pluto sizden yana. Ancak şu aralar Merkür-Terazi geçişi nedeniyle ortaklaşa işlerde zorlanıyoruz. Hatta birileri yüzünden borç altına giriyoruz veya bu konularda zayıf duruma düşüyoruz. Uyuşmazlıklar doğal olarak ilişkilerde de sabırsızlığa neden oluyor. Özellikle mahkeme, soruşturma, tahkikat, mal mülk alacak ve verecek konularında akıllıca hareket etmeye çalışmak, anlaşma yollarını kapalı tutmamak gerekiyor. 
26-31 Ekim arası: 26 Ekim tarihindeki görünüm, iş ortağımız veya farklı konularda bizi yine işbirliğine zorlayabilir. Alacaklarımızı tahsil etmek veya borcumuzu ödemek yönünde sıkılabiliriz. Evdeki hesabın çarşıya uymadığı bir gün olduğu için dikkatli olmakta yarar var.

EKİM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-4-5-14-15-19-20-23-24-27-28
Zayıf Enerjili Günler : 2-3-9-10-17-18-29-30
Aşkta En Şanslı Günler : 4-5
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 25-26

Yeniay : 23-24-25
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 8-9-10-11
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Ekim 2015 08:03

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell