Aslan Burcu 2015 Ekim ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Ekim 2015 07:28
  • 449
  • 0 Yorum
Aslan Burcu 2015 Ekim ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili aslanlar sizlere ekim ayında güzellikler diliyorum.

8 ekimde venüs parasal kazanç evinizde seyrine başlıyor. Bu dönemde ileriye dönük hedefler yapılabilir. Girişim anlamında yeni ortak ve teklifler sizi bulabilir. Tanıdığınız birileri size yardımcı olabilir. Yeni bir iş gündeme gelebilir. Dengeli ve ahenkli olmaya gayret etmelisiniz.

10 ekim tarihinde kuzey düğüm başak balık aksında etkili olmaya başlayacak. Mali konular üzerinde kıymetli bir dönem. Tekamül süreci olarak görebiliriz. İnce eleme sıkı dokuma hali olacak. Mali konularda geçmişe dair yaptığımız hataları tekrarlamamalıyız. Yanlış ortaklardan ve işlerden uzak durmalıyız. Altından kalkamayacağımız borçlara girmemeliyiz. Kendi paramızı kazanmalıyız.

13 ekimde Yeniay terazi burcunda oluşacak. Çevre, aşk hayatı veya çocuk sahini olma anlamında oldukça olumlu. Gerekli desteği bulacağız. Endişelendiğimiz konular aydınlanacak.

23 ekim tarihinde güneş akrep burcunda seyrine başlayacak. Ailevi konularda etkili olacak. Evimizde kavga gürültü istemiyoruz. Evde bir yenilenme restorasyon olabilir. Ailenin mali yönden ilerisi için gelişimi olacak.

27 ekim tarihinde boğa burcunda dolunay meydana gelecek. İş konuları çok kıymetli. Kariyer anlamında toplumsal ilişkilerimizi önemsiyoruz. Değerlerimiz çok kıymetli. Hiç kimseye laf söyletmiyor. Kazanmak huzur bulmak ve işimizde yükselmek istiyoruz. Bu dolunayda yeni bir işe adım atabiliriz.

Her şey gönlünüzce olsun.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-11 Ekim arası: 10 Ekim 2015-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Ay düğümleri, Başak-Balık burç düzleminde etkili olacak. Bu dönemde çalışacağız, çabalayacağız ve kazanç elde edeceğimiz işlere yöneleceğiz. Yeteneklerimizi geliştireceğiz ve beceri kazanacağız. Gerçekçi düşüneceğiz. Olur olmaz insanlarla iş yapmayacağız. Hesabımızı bileceğiz. Sağlığımıza önem vereceğiz. Başkalarıyla olan ortaklaşa ilişki ve işlerde, kredi, bankalarla alakalı konularda riskli işlere kalkışmayacağız. Paranın düzgün ve sağlıklı bir yaşam geçirme yönündeki önemini kavrayacağız. Ancak sürekli endişeli, takıntılı tarzda parayı ele almayacağız. Üretken olacağız.
12-18 Ekim arası: Hafta başındaki önemli bir görünüm, hayatımıza yenilikler katmak, değişimde bulunmak arzumuzu yükseltiyor. Çevresel anlamda olsun, insanlarla birebir ilişki anlamında olsun hep daha yeni hep daha işlevsel olana yöneleceğiz. Birilerine uymak değil, kendimize göre doğru olanı yapmaktan yana kararlar verebiliriz. Ani bir yolculuğa çıkabiliriz. Önemli bir karar verebiliriz.
19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihinde, Güneş-Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak. Ailevi ilişkiler ön planda olacak. Kendinizi her anlamda güvende hissetmek isteyeceğiz. Aileniz, yuvanız, miras, mal, mülk, emlak ile alakalı konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Kişi bu istekle, ilerisi adına bir yer satın almayı ve oraya yerleşmeyi düşünebilir. Ailemizle karşılıklı konuşacağız, neler yapacağımızı tespit edeceğiz. Şartları gözden geçireceğiz. Ilımlı ve paylaşımcı düşüneceğiz. Kendi geleceğimizi ilgilendiren bir durum söz konusu ise, evden ayrılmak, tekrar evimize dönmek v.b. Bunları da gözden geçireceğiz.
26-31 Ekim arası: Bu hafta aşk anlamında öyle etkin bir geçişe işaret değildir. Ancak iletişimsel anlamda gönlümüzü hoş kılan, arayı bulan, tartışmalara meydan vermeyen konuşmaları severiz. Sözgelimi bir sürpriz haber, kısa bir yolculuk, bir arkadaşınızla sohbet etmek sizi aktif hale getirir, canlandırır. Ancak anlaşmazlık yaşadığınız birisi varsa, onunla tartışmaya kalkışmamakta yarar var. Yenilikçi düşüneceğiz. Biraz kendimizden yana olacağız. Değişimi isteyeceğiz.

İŞ VE KARİYER

1-11 Ekim arası: 6 Ekim tarihinde, uzun vadeli amaçlarınızı gerçekleştirmek için, sakin ve aklı başında hareket etmek gerekir. Siz memnun olmadığınız veya baskı altında kaldığınız bir ortamda yaşıyor/çalışıyor olabilirsiniz. Size göre bu şartlar altında hayatınızı sürdürmek epeyce zorlayıcıdır. Ancak bu iş gelecek vaat ediyorsa, sabır gerektiricidir. Sizin de sabretmeye pek gönlünüz yoktur. Sağlığınıza dikkat etmenizde yarar var. Bel, fıtık, böbrek, migren, üreme organlarındaki problemlerinizi geciktirmeden tedavi ettirmenizde fayda görüyorum.
12-18 Ekim arası: 13 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, çevremizle olan ilişkimizde, iş girişimlerimizde, eğitim hayatımızda ve genel olarak bir aylık süreçteki tüm işlerimizde dengeyi, adaleti, eşitliği, nezaketi, ortaklaşa düşünmeyi işaret etse de, parasal konular söz konusu ise titiz bir incelemede bulunmayı bilmemizde yarar var. Bir değişim düşünüyorsak mutlaka artı ve eksileriyle ele almamız yararlı olur. Yeniayın oluştuğu güne Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlıyoruz. Bu da gösteriyor ki, çabucak karar vermeye açığız. Merkür-Satürn görünümü ise, doğru bir tercihte bulunabileceğimizi işaret ediyor.
17 Ekim tarihindeki görünüm, finansal konularda ani kararlar vermemeniz gerektiğini işaret ediyor. Beklemede kalın. Paranıza sahip çıkın. Hele sular bir durulsun önce. Mali konularda bütçenize uygun hareket edin. Birilerinden yardım isteyerek, büyük borçlar altına girmeyin. Elinizdeki uzun vadeli olarak tuttuğunuz her şeyi sağlama alın. Genel olarak bugün hem başkalarıyla bölüştüğünüz veya tek başınıza bir kenarda tuttuğunuz mal, mülk, değerli kağıtların titizlikle düşünülmeden ani kararlarla elinizden çıkmasına izin vermeyin. Ödemelerinizi her ay olduğu gibi yapın. Eğer borcunuz varsa ödeyin. Riskli işlere, kararlara dikkat edin.
19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihindeki görünüm, birileri tarafından yanlış şekilde yönlendirilmenize yol açabilir. Dikkatli olmak gerekiyor. Pazarlamak istediğiniz bir ürün veya çaba sarf ettiğiniz bir mesele, başkaları tarafından hafife alınabilir, hakkınız olanı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Ne kadar kendinizi göstermeye çalışsanız da, başkalarına uymak zorunda kalabilirsiniz. İşte bütün bu aksilikler kendinizden şüpheye düşmenize ve sanki hep kaybedecekmişsiniz gibi hissetmenize yol açabilir. Oysaki yapmanız gereken, maddi konularda da kimsenin kulu kurbanı olmamak için akıllı davranmanızdır.
26-31 Ekim arası: 27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, iş hayatımızla ilgili konularda güven, istikrar, kazanç ve huzurdan yanayız. Sağlam bir işimiz olsun, kaliteli yaşayalım, geleceğimiz de garanti altında olsun istiyoruz. Bugün şöyle bir duruma bakacağız. Gerçekten biz şu anda ne kadar mutlu ve huzurluyuz. Sabah işimize giderken, akşam evimize dönerken kendimizi tatmin olmuş hissediyor muyuz? Yoksa işimizde ayrı, evimizde ayrı bir mücadele mi sürdürüyoruz. Bunlar üzerinde bir hayli duracağız. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ilerlediği için ilişkilerimizde ve parasal konularda dikkatli bir gözden geçirmede bulunacağız ve daha seçici davranacağız.

FİNANSAL DURUM

1-11 Ekim arası: 8 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında Venüs-Başak burcunda seyredecek. Bu süreçte paraya bakış açımız, kazancımızla alakalı konular ve bu yönde kurulan ilişkilerin hayatımızdaki yeri bir hayli önem kazanır. Gelirimiz yeterli mi, geçimimizi sağlıyor muyuz, eğer yatırım düşünüyorsak ne yönde bir karar almalıyız? Bütün bunları iyice ölçüp biçmekte yarar vardır. Gelir sağlayan, ufak tefek işler yapabiliriz veya elimizdeki miktara göre ihtiyaçlarımızı karşılarız. Hesabımızı biliriz. Yetenekli olduğumuz konularda başkalarına faydalı olarak özverili çalışabiliriz. Bunun karşılığı da görebiliriz. Güzellik, estetik, sağlıkla alakalı konulara para harcayabiliriz veya bu yolla kazanç elde edebiliriz.
12-18 Ekim arası: 12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, finansal girişimler, çalışma hayatınızla ilgili konularda derinlikli düşünmenizi sağlıyor. Her şeyin düzgün şekilde işlerlik kazanmasında yardımcınız olacaktır. Yeniden bir dönüşüm, değişim hali söz konusu. Bunlar zamanla yerli yerine oturacaktır. Paranızı en uygun şekilde değerlendirmeniz mümkündür.
16 Ekim tarihindeki görünüm, aza kanaat etmek yerine refah yaşamaktan yanayız. Elinize bir olanak geçtiğinde yaşanmamış onca yılın acısını çıkarabilirsiniz. Gelir konusu çok önemli. Buna paralel olarak iş hayatınızın mutlaka iyileşmesi şart. Sağlığınız tabii ki önemli. Belki yaşınız gereği veya uzun zamandır bir problem sizi rahatsız ediyor. Bundan tümüyle kurtulmak istiyorsunuz. Bunların yapılması için para, sağlık sigortası veya işe ihtiyacınız olabilir. Bu görünüm bütün bu meselelere odaklanmanızı sağlar.
19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihindeki görünüm, parasal konularda özellikle fazla inceleyici ve oldukça titiz bir şekilde düşünmenizi ve kurduğunuz ilişkilerde de bu titizlik çerçevesinde hareket etmenizi sağlar. Siz kazanç anlamındaki konuları bu denli irdelerken, öncelikle çalışma hayatınızla ilgili meselelere ve kazancınızla alakalı konulara özen göstermelisiniz. İş hayatınız veya aktiviteleriniz, sağlığınız, birlikte çalıştığınız insanlar, hizmet ettiğiniz kişilerle ilgili konularda bir değişim ve dönüşümden geçiyorsunuz. Sorumluluklarınıza sahip çıkmak durumundasınız.
26-31 Ekim arası: 26 Ekim tarihinde, yakın çevrenizde bulunan akrabalarınız, iş hayatınızla ilgili girişimleriniz, insanlarla olan irtibatınız, eğitim hayatınız gibi konularda ılımlı ve ortama ayak uydurucu tarzda düşünebilirsiniz veya sizden bu doğrultuda davranmanız beklenir. Ne olacaksa olsun, artık birilerini idare etmekten bıktım, hayatımı düzenleyeyim diyerek ani kararlar alabilirsiniz. Ancak benim tavsiyem, uygulamak istediğiniz yenilikleri iyice sağlam bir zemine oturtmanızdır.

EKİM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 2-3-7-8-12-13-17-18-25-26-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 1-14-15-21-22-27-28
Aşkta En Şanslı Günler : 17-18
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 9-10

Yeniay : 6-7-8
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 21-22-23
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Ekim 2015 07:59

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell