Boğa Burcu 2015 Ekim ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Ekim 2015 07:28
  • 644
  • 0 Yorum
Boğa Burcu 2015 Ekim ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili boğalar ekim ayında sizlere bol bol güzellikler diliyorum.

8 ekimde venüs başak burcunda aşk evinizde seyir halinde olacak. İkili ilişkilerde ince eleyip sıkı dokusak da bu daha verimli bir ilişki yaşamak adına yapıyoruz. Sıkı çalışıyoruz. Bende varım diyoruz. Sağlığımızı da düşünüyoruz. Evlatlarımızın iyi yetişmesi için endişeleniyoruz. Bazı haberler alabilirsiniz. Gerekli gereksizleri ayırıyoruz.

10 ekimde Kuzeydüğümü başak- balık burç akslarında etkin olacak. Bu bir tekamül süreci. İleriye dönük hedefleriniz deki konuları da içeriyor. Kendinize güvenerek bunları yoluna koyabilecek adımları atmalısınız. Her zaman alttan alan taraf siz olabilirsiniz. Artık restorasyon sürecindesiniz. Kendinizi ifade edebileceğiniz durumlarda en üstte olacaksınız.

13 ekimde Yeniay terazi burcunda oluşacak. Çalışma hayatında her şeyin yerli yerinde olmasını istiyoruz. Dikkat ettiğimiz nokta çalışma hayatı. Biraz sağlığımıza özen gösteriyoruz. Aynada kendimize bakarak toparlanmalıyız. Mali konularda güçlü dostluklar olabilir.

23 ekimde Güneş-Akrep burcunda seyrine başlayacak. Güçlü bir partnere ihtiyaç duyuyoruz. Saman altından su yürüten insanları sevmiyoruz. Dürüstlük bekliyoruz. Ancak bizde partnerimizin yanında olmalıyız.

27 ekimde boğa burcunda dolunay oluşacak. Eviniz ve aileniz kendinizle ilgili konularda ince eleyip sıkı dokumalısınız. Güvende olduğunuzu hissetmelisiniz. Zorlayıcı bir dolunayda değilsiniz. Kendinize hakim olduğunuz güven duyduğunuz zaman kişisel anlamda yere sağlam basıp basmadığınızı anlayacaksınız.

Her şey gönlünüzce olsun.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-11 Ekim arası: 10 Ekim 2015-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Ay düğümleri, Başak-Balık burç düzleminde etkili olacak. Aşk hayatımızı düzenleyeceğiz. Olur olmaz ilişkiler yaşamayacağız. Şefkatli olacağız ancak kimsenin iyi niyetimizi suistimal etmesine izin vermeyeceğiz. Romantik ilişkilerden ziyade, çalışan, kendini ve ne istediğini bilen insanlara yöneleceğiz. Bu süreçte çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmeye çalışacağız. Yeteneğine göre yönlendireceğiz. Bu dönemde çocuk sahibi olmak için zararlı tüm alışkınlarımızdan uzak duracağız. Tedavi olmamız gerekiyorsa buna özen göstereceğiz. Bir evlat dünyaya getirebiliriz veya torun sahibi olabiliriz. Kendi yeteneklerimizi geliştireceğiz ve ustalık kazanacağız.
12-18 Ekim arası: 12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, aşk hayatınızı canlandırıcı, moral gücünüzü yükseltici gelişmelerin göstergesidir. Mevcut ilişkinizi kuvvetlendirir. Eğer bekarsanız, karşınıza birini çıkartır. Bu kişi hakikaten güçlü ve olanakları bir hayli yüksek bir hayatı size sunabilir. Bir kısım Boğalar böyle bir görünüm sayesinde evlat sahibi olabilirler. Çocukları olan Boğalar, eğitim veya iş hayatında iyi bir pozisyona gelen evlatlarıyla gurur duyarlar. Genel olarak bu enerjini sizi ilimle uğraşmaya, işinizi geliştirmeye, yeteneklerinizi değerlendirmeye dönük bir etkisi de bulunmaktadır. Geniş bir zaman aralığında düşünürsek, yavaş yavaş bunlar hayatınızda yerli yerine oturacaktır.
17 Ekim tarihindeki görünüm, aşk hayatımız başta olmak üzere, çocuklarınız, hedefleriniz, sosyal ilişkilerinizde bilinçli tercihlerde bulunmak, gerçekçi bir şekilde duruma bakmak gerekiyor. Nelerin aksaklık yarattığını veya hangi durumların hayal kırıklığı yaratabileceğini görmemizde yarar var. Böylece yanlış bir yol, yöntem izlememiş, karar vermemiş olursunuz.
19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihindeki üç önemli görünüm, aşkta kontrolü elimizde tutan taraf olmayı istediğimizin işaretçisi. Bu konuşmalarımıza da yansıyacak. İsteklerimizden taviz vermeyeceğiz. Titizlendiğimiz noktalar olacak. Seçici davranacağız. İlişkinin gelişmesi ve büyümesinden yana olacağız. Aynı gün Güneş-Akrep burcunda seyrine başlayacak. Ciddi ilişkilerde özellikle tutkunun önemini vurguluyor. Partnerin hakimiyetçi tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu eğer sevgiden kaynaklanıyorsa hoşumuza gider. Ancak baskı kurmak amacıyla yapıyorsa buna izin vermeyiz. Aynı gün Venüs-Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Bu ilişkide arzu ettiğimiz gelişmelerin işaretçisidir ve kriterlerimize uygun şekilde bir araya gelinmesini sağlar.
26-31 Ekim arası: Aşk hayatımızla ilgili konularda 26 Ekim tarihinde biraz iletişime dikkat edelim. Biraz gergin düşünebilir veya konuşabiliriz. 30 Ekim tarihini olumlu buluyorum. İlişkilerde hem tutkular ön planda hem de ilerisi adına düşündüğümüzde umudumuz yüksek. Ruhsal bir anlaşmanın, genelde beraberlikte bir hayli etkili olduğunu söyleyebilirim. Gönül sevenden yana, gönül aşkı anlayandan yana. Hakimiyet kurmak yerine, birlikte nasıl yol alınır, birleştirici nasıl düşünülür ona bakacağız.

İŞ VE KARİYER

1-11 Ekim arası: 6 Ekim tarihindeki görünüm, her konuda kendinizi derinlikli bir şekilde gözden geçirmenin, tedbirsiz hareket etmemenin, gücünüzü yanlış alanlarda ve konularda kullanmamanın gerekliliğini işaret ediyor. Gittiğiniz yol, uyguladığınız yöntemler belki hemen sonuç vermiyor diye öfkeleniyorsunuz. Oysaki sakin davransanız ve akıllıca ilerleseniz gayet verimli olursunuz.
12-18 Ekim arası: Hafta başındaki görünüm, tek düze yaşamaktan, susturulmaktan ve susmaktan hoşlanmadığınızın göstergesidir. Yanlış gidişata dur demek isteyeceğiz. Kafanızın içindeki değişimlerin gerçekleşmesini diliyoruz. Bir şeyler yapılmalıdır ve beklemeye tahammülünüz yoktur. Ancak ben derim ki, gerginlikten, birilerini idare edeceğim diye stres altına girmekten sakınınız.
13 Ekim tarihinde Terazi burcunda oluşacak Yeniay, her ne kadar işbirliğine açık olmamız gerektiğini söylese de, çalışma hayatımız, günlük tempomuz, sağlığımız, iş ilişkilerimizi titizlikle analiz etmekten yanayız. İdare edip, nasılsa düzelir demeyeceğiz. Her şeyi titizlikle kontrol edeceğiz. Yeniayın oluştuğu günkü Ay-Uranüs karşıtlığı bizi biraz stresli kılabilir. Çünkü olumsuz bir sürprizle karşılaşmak istemiyoruz. Diğer görünüm Merkür-Satürn etkisi, hem çalışma hayatımız hem mali konular üzerinde düşünmenin, konuşmanın göstergesidir. Şartlara, duruma bakmakta ona göre karar vermekte yarar var.
19-25 Ekim arası: 23 Ekim tarihindeki görünüm, çalışma hayatınızla ilgili konularda ideallerinizi gerçekleştirmek yönünde düşünmenizi sağlıyor. Birilerini idare etmek, susmak, kendi haklarımızdan vazgeçmek nasıl yanlışsa, baskıcı, uzlaşıya yanaşmayan tutumunuz da o denli yanlış olur. Bu tarihte kendi bildiğinizi uygulamak ile başkalarına uymak arasında bir tercihte bulunmaya zorlanabilirsiniz. 
26-31 Ekim arası: 27 Ekim tarihinde burcunuzda oluşacak Dolunay, duygularımız tümüyle kendimizden yana düşünmemizi sağlıyor. Maddi ve manevi anlamda güçlü olmak, elde etmek, fiziksel ve ruhsal anlamda doyuma ulaşmaktan yanayız. Her anlamda bir hayli iştahlıyız. İlişkimiz ve iş ortaklıklarımızda da karşı tarafın baskın olmasına, bizi geri plana atmasına, kendini merkeze koymasına pek izin vermeyiz. Bizim arzularımızı da göz önüne alarak düşünmesini isteyeceğiz. Dolunayın yöneticisi Venüs, burcumuzla uyumlu görünüm yaptığı Başak burcunda ilerliyor. Aşkta seçiciyiz ve partnerimizin bize destek vermesini, yükümüzü taşımamızda yardımcı olmasını bekleyeceğiz.

FİNANSAL DURUM

1-11 Ekim arası: 8 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında Venüs-Başak burcunda seyrini sürdürecek. Aşk hayatımızı ilgilendiren konularda titiz bir incelemede bulunacağız. Yanlış giden noktalar üzerinde duracağız veya karşımıza birisi çıktığında onun hakkında karar vermeden önce iyice düşüneceğiz. Aşkta detaylar, fikirsel anlaşmalar ve paylaşımlar ele alınır. Bir yandan ilişki yaşamak isteriz ancak diğer taraftan bir hayli düşünürüz. Oldukça seçici davranırız. Kolay kolay da aşık olmayız. Yeni tanıştığımız birinin düşüncelerine, iş hayatına, sağlığına, dengeli biri olup olmadığına, bir sıkıntımız varsa yanımızda olup olmadığına kadar dikkat edeceğiz.
12-18 Ekim arası: 16 Ekim tarihindeki görünüm, sıkı çalışmanın ve yavaş yavaş işlerinizi yoluna koymanın göstergesidir. Amacının farkında olan birey, yılmadan çalışmalı ve başarılı olacağına dair şüphesi olmamalıdır. Çünkü kendine güvenen insanın ulaşamayacağı zirve yoktur.
19-25 Ekim arası: 3 Ekim tarihindeki görünüm, maddi konularda kararsız davranmamıza yol açabilir. Bütçemizin dengesi kolayca şaşabilir. Benim tavsiyem bir ürün alırken sadece görüntüsüne değil uzun vadede kullanıp kullanmayacağımıza da bakmamızdır. Kişisel bakım ve sağlığımıza önem verelim. Bu yönde harcamalarımız olabilir.
26-31 Ekim arası: 26 Ekim tarihinde, iş hayatınızda, ilişkilerinizde tansiyonun yükselmesine sebep olabilir. Zoraki bir uyumlulukla elinizden geldiğince anlaşmaya çalıştığınız halde sizin doğrularınız başkalarıyla çakışabilir. Arzu ettiğiniz gelişimi sağlamakta, ilerlemekte zorluk yaşayabilirsiniz.

EKİM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-4-5-9-10-19-20-23-24-27-28
Zayıf Enerjili Günler : 7-8-14-15-21-22
Aşkta En Şanslı Günler : 9-10
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 2-3-29-30

Yeniay : 1-27-28-29
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 14-15-16
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Ekim 2015 07:57

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell