Koç Burcu 2015 Ekim ayı yorumları nelerdir?

  • 01 Ekim 2015 07:16
  • 729
  • 0 Yorum
Koç Burcu 2015 Ekim ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili koçlar ekim ayında sizlere bol şans diliyorum.

8 ekim tarihinde venüs başak burcunda seyrine başlayacak. İkili ilişkilerde anlaşmaya açık olduğumuzun göstergesi. İş ortamındaki beraberliklerde ince eleyip sıkı dokuyoruz. Karşı tarafın tepkisine bakacağız. Yalnızsak birlikte olacağımız insanın daha titiz ilgili olmasını istiyoruz.

10 ekimde Kuzeydüğüm Başak burcunda aktif olacak. Bu bir tekamül süreci. İnsanlığın gelişim basamağıdır. Verimli ve sağlıklı olmanın öneminin farkına varmalıyız. Vesveseli ve endişeli davranmamalıyız. İyi bir çalışma ortamımız olacak. Disiplinli ve planlı çalışın. Beslenmenize dikkat edin.

13 ekim Terazi burcunda Yeniay oluşacak. İkili ilişkilerde ve hayata balkış açımızda da anlaşmaya gönüllü olduğumuz bir dönem. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiniz olabilir. Problemler varsa çözüme kavuşacaktır.

23 ekimde Güneş-Akrep burcunda seyrine başlayacak. Mali anlamda rahatlamak istiyoruz. Finansal ilişkileriniz de kendiniz düşünüyorsunuz. Kendi çıkarlarınız biraz daha ön olanda. İlişkilerde de dikkatli hareket ediyorsunuz. İş birlikleri ve ortaklıklarda miras durumlarında haklarımıza bakıyoruz.

27 ekim tarihinde Dolunay Boğa burcunda oluşacak. Parasal konulara bir hayli düşkünüz. Bilinç altımız da kiler ortaya çıkabilir. İşimizden elde ettiğimiz geliri önemsiyoruz. Hak ettiğimizi kazanıyor muyuz? Boğalar bunlara bakıyor. Hakkımız almayı değerlerimize sahip çıkmayı önemsiyoruz.

Her şey gönlünüzce olsun.

AŞK VE İLİŞKİLER
1-11 Ekim arası: 8 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında Venüs-Başak burcunda seyrini sürdürecek. Birlikte aynı ortamda çalıştığımız kişilerle olan ilişkimiz, bir iş amacıyla karşı karşıya geldiğimiz insanlarla olan temasımız, partnerimizle aramızdaki sevgi alışverişimiz tümüyle mercek altına alınır, incelenir. İşlerliği var mı, yoksa zoraki mi yürüyor, emek sarf ediyor muyuz, bize de aynı şekilde özen gösteriliyor mu, bunlar üzerinde duracağız.
12-18 Ekim arası: Hafta başındaki görünüm etkisiyle, bir yandan arzu ettiğimiz şekilde hareket etmek isteyeceğiz diğer taraftan ilişkide dengeyi sağlamak durumundayız. Ancak sizin kimseyi idare etmek gibi niyetiniz yok.
13 Ekim tarihinde Yeniay-Terazi burcunda oluşacak. Partnerimiz, iş ortağımız veya başkalarıyla olan ilişkimizi, önümüzdeki bir aylık süreçte, inceleme altına alacağız. Anlaşmanın yolu, kafa yapımızın, hedeflerimizin aynı veya farklı oluşuna göre gelişecektir. İşlerliği olmayan, verimsiz ilerleyen, fikirsel olarak ayrı yolların yolcusu olduğumuz bir beraberliği sürdürmek kolay değil. Yeniayın oluşacağı güne, Ay-Uranüs karşıtlığıyla başlamamız da, sürpriz gelişmelerin, anlaşmazlıkların olabileceğini gösteriyor. Ancak Diğer görünüm Merkür-Satürn etkisi ise, eğer istenirse pekala anlaşılabileceğini, ılımlı şekilde konuşmanın önemini vurguluyor.
19-25 Ekim arası: Haftanın hemen başında ilişkilerde bir yandan oldukça tutukluyuz ancak diğer taraftan rahatsız verici noktaları titizlikle gözden geçireceğiz. İletişimin önemi çok belirgin, çünkü arzu etmediğimiz durumlar varsa, partnerin daha dikkatli konuşması gerekecek. Bizi tatmin etmesi ve bu ilişkiye verdiği önemi göstermesi lazımdır. Bu anlamda hafta sonundaki enerjileriniz gayet verimlidir. İlişkide tüm pürüzler göz önüne alınarak ortaklaşa düşünüldüğünde sorunlar geride kalır. Yeni başlayan ilişkilerde ise, seçicilik ön planda olacaktır. Öyle kolay kolay gönlümüzü kaptırmayacağız.
26-31 Ekim arası: 26 Ekim tarihindeki görünüm, kendinizi olduğunuz, inandığınız gibi ortaya koyma ve artık bazı durumlara isyan ederek karşı çıkma arzunuzun göstergesidir. Cesaretle ilerlemek ve kendi yolunuzu çizmek niyetindesiniz. Ancak partneriniz veya ilişki içinde olduğunuz diğer insanlar sizi işbirliğinde bulunmaya çalışabilirler. Oysaki geçmişle tüm bağlarını kopararak yeniye adım atmak isteyen Koçlar bu çağrıya uymak istemezler. Peki, ne yapılmalıdır? Tabii ki köprüleri yıkmadan aklı başında düşünmeli, inandığınız değerlerinizi karşı tarafa taviz vermeden iletmeli ve onun da ne söylemeye çalıştığını anlamalı, sizi böyle bir isyana sürükleyen nedenler üzerinde fikirlerinizi ortaya koymalısınız.

İŞ VE KARİYER
1-11 Ekim arası: 6 Ekim tarihindeki görünüm, iş hayatınızla ilgili meselelerde sorumluluklar bir hayli yoğundur. Yeni bir işe başladıysanız ortama alışmakta, işten ayrıldıysanız yeni bir iş bulmakta, sorunlarınız varsa soğukkanlı bir şekilde çözmek zor olabilir. Yapılacak en iyi şey, acil kararlar vermemek ve şöyle elden geldiğince kendinizi rahatlatmaktır. Yoksa gün boyu sinir küpü bir halde dolaşırsınız. Onun için lütfen dikkatli olunuz.
10 Ekim 2015-28 Nisan 2017 tarihleri arasında Ay düğümleri, Başak-Balık burç düzleminde etkili olacak. Bu dönemde, bağımlılıklarımızı, kötü alışkanlıklarımızı bırakıyor, sağlığımıza ve çalışma hayatımıza önem veriyoruz. İşlerlik kazandırıyoruz ve problemlerden kaçmak yerine, bilakis katılımcı davranıp kendimizi geliştiriyoruz. Günlük hayatımızı düzenli, planlı bir şekilde derleyip toparladığımızda göreceğiz ki güven duygumuz yükselmiş. Yeteneklerimizi geliştireceğiz ve ustalaşacağız. Zihnimiz ve bedenimiz bir saat gibi tıkır tıkır sağlıklı şekilde çalışacak. Üstümüze düşen görevlerimizi de başarılı şekilde yerine getireceğiz. Getirdikçe mükemmel işler çıkaracağız.
12-18 Ekim arası: 12 Ekim tarihindeki Jüpiter-Pluto görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda size şans anlamında fırsatlar getiricidir. Derinlikli bir şekilde incelediğinizde doğru bir tercihte bulunabilirsiniz. Bu görünüm profesyonellik göstergesidir. Yeterlilik ve beceriklilik anlamında gayet olumludur. Başkaları sizi, işinizde yetkin bir kişi olarak kabul ederler.
16 Ekim tarihinde, yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım. Sorumluluklarınızın farkında olduğunuz sürece, hedefinize ulaşırsınız. Hiç merak etmeyiniz. İşinizde ustalaşabilir, kendinizi güçlü bir şekilde dışarıya lanse edebilirsiniz. Kuşkunuz olmasın.
19-25 Ekim arası: 25 Ekim tarihindeki görünüm, ilişkimiz ve kariyer hayatımızla ilgili meseleler üzerinde oldukça titiz düşüneceğiz. Bir yandan her şeyi eleştirebiliriz, diğer yandan sıkı çalışıp, arzu ettiğimiz hedefe ulaşmak için mücadele vermemiz gerektiğini biliriz. Aslında bizim burada yapmamız gereken kendimizi bir gözden geçirmektir. Biz mi çok şey bekliyoruz yoksa işimiz gereği üstümüzdeki yükümüz mü çok fazla ağır. Ancak unutmayalım ki, kariyer hayatımız çok önemli. Üzerimize düşen sorumluluklarımızın farkında olmamız lazım. Yoksa bu kadar hassas düşünmekle doğru düzgün verimli çalışamayız. Bir de lütfen geçmişte yaşananları bu kadar didiklemeyiniz. Siz hem yeniliklere açık olmalısınız hem de tüm gücünüzle üst noktalara çıkmak için azimli olmalısınız.
26-31 Ekim arası: 26 Ekim tarihindeki görünüm, çalışma hayatımız ve bizim için şu anda en fazla hangi konu önemlisi onun üzerinde yoğunlaşırız. Biz verimli bir şekilde çalışmak, sağlıklı yaşamak, kararlarımızı uygulamak, sorunlarımızı çözmekten yanayız. Tabii ki bu isteklerimiz gayet doğaldır. Ancak kontrol dışı gelişmelerle karşılaştığımızda, yani evdeki hesabımız çarşıya uymadığında kendimize yüklenmememiz olumsuz düşünmemiz, sinirli tepkilerde bulunmamamız, hayata pes etmememiz lazım. Hele bir de kader kurbanı gibi kendimizi görürsek, o zaman nasıl verimli çalışabilir, sağlıklı olabilir, gerekli düzenlemeleri yapabiliriz ki? İşte bu karşıtlık bize sakin olmamızı, sorunlarımızı bilinçli bir şekilde ele almamızı söylemektedir.

FİNANSAL DURUM

1-11 Ekim arası: 8 Ekim tarihinde başlayacak Venüs-Başak geçişi, kazancımızla ilgili konularda da etkilidir. Titiz ve düzenli bir şekilde bütçeyi kontrolden geçirmek gereklidir. Sizin için önemli olan, yapılacak işe alınacak bedelin hakkaniyetli bir şekilde olmasıdır. Devam eden işinizdeki gelir yetersiz ise, aynı ortamda çalıştığınız kişilerle aranızda ücret farklılığı varsa bunlar üzerinde görüşmelerde bulunabilirsiniz. Çalışmamız, kazanmamız, görevlerimizi yerine getirmemiz, emek sarf etmemiz gerekiyor. Bu iki hususu öyle bir ayarlamalıyız ki, hem ruhsal anlamda huzur bulalım hem de sağlıklı bir şekilde yaşayarak hayatımızı düzenleyelim.
12-18 Ekim arası: 17 Ekim tarihindeki görünüm, çalışma hayatınızı ilgilendiren tüm konularda durumunuzu titizlikle bir gözden geçirmenin işaretçisidir. Zevk aldığınız bir işte çalışıyor musunuz? Mali açıdan doyurucu mu? Çalıştığınız alanda bilgi ve deneyiminiz yeterli mi? burada çalışmaya devam etmek size ne faydalar sağlar? Gene anlamıyla sağlığınız ne durumda bunlara bakmak gerekiyor. Ben derim ki, iyice inceleyin ve düşünün. Bu sorulara mantıklı bir şekilde cevap vermekte yarar var. 
19-25 Ekim arası: 23 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında Güneş-Akrep burcunda ilerleyecek. Ortaklaşa bir paranın, bir mülkün pay edilmesi, sözgelimi eşinizin, iş ortağınızın mali durumu sizi bir hayli yakından ilgilendirecektir. Çünkü sonuçta evin geçimi ve huzurun temini için gelir gayet önemlidir.
26-31 Ekim arası: 27 Ekim tarihinde Boğa burcunda oluşacak Dolunay, maddi ve manevi anlamda kazanç elde etmek, kendimizi güven altına almak ve ihtiyaçlarımızı elde etmekten yanayız. Bu içgüdüsel olarak bizi itekleyen bir arzu ve doyum noktamız. Rahatlık, konfor, huzur bizim için önemli. Bu yönde düşündüğümüz için, başkalarıyla da ilişkimizi güçlü tutmaktan yanayız. Çünkü onun da bir getirisi, faydası olabilir diye düşünüyoruz. Dolunayın yöneticisi Venüs-Başak burcunda ve başkalarıyla dirsek teması yapmamız, destek vermemiz gerektiği hatırlatıyor. Kısaca sadece kendimize dönük değil, başkalarını da düşünecek şekilde hareket etmemiz gerekecek.

EKİM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 2-3-7-8-17-18-21-22-25-26-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 4-5-12-13-19-20
Aşkta En Şanslı Günler : 7-8
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 1-27-28

Yeniay : 25-26-27
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 11-12-13-14
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 21 Ekim 2015 07:56

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell