Kova Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

  • 31 Ağustos 2015 12:50
  • 1080
  • 0 Yorum
Kova Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili Kova'lar Eylül ayı gerçekten çok kıymetli. 

13 Eylül tarihinde parçalı güneş tutulması başak burcunda meydana gelecek. Bu tamamıyla bir muhasebe. Parasal konuların, ortaklaşa ilişkilerin, eşin mali durumunun, yatırımlarımız, krediler, harcamalar her türlü konuların bir restorasyonu gibi düşünebiliriz. 1 yıllık bir sürecin ilk provasını yapıyoruz. Burada kazancımız ve alış verişlerimiz, giderlerimiz, beklentilerimizi planlayarak hareket etmeliyiz. Merkür geri hareketi bu bu tutulmanın arkasındaki güç. Bu güç gölgeli günleriyle beraber 16 Ekim'e kadar bize yeni iş arayışlarına bakmamızı söylüyor. Ancak alacağımız kararları acele almamalıyız. Ekim ortasına kadar beklemeliyiz. 

18 Eylül tarihinde Satürn'ün yay burcunda iki buçuk yıl sürecek olan seyrini başlatması. İleriye dönük hedeflerimizi belirleme anlamında eğitim sürecine giriyoruz. Amacımızı belirleme anlamında olumlu bir dönem geçireceğiz. Yeni sosyal ilişkilere girişeceğiz. Bilinçli kararlar verme doğru olana yönelme sürecine gireceğiz. Büyüklerden destek alabilirsiniz. 

25 Eylül tarihinde Mars başak burcunda ilerliyor. Kendi arzularımız kabul ettirmek isteyebiliriz. Bütünü gözden kaçırabiliriz. Huzursuzluk duyulabilir. Kendimizi ele almalı ve ilişkilerimizin muhasebesini yapmalıyız. 

28 Eylül tarihinde koç burcunda tam Ay tutulması gerçekleşecek. Çevre anlamında değişimleriniz etkin olacak. Bu değişimlerin ayarını tutturmamız gerekiyor. Öncelikle bildiğimiz aşina olduğumuz bir alana bakmamız gerekiyor. Bilmediğimiz bir ortama gideceksek mutlaka araştırma yapmamız lazım. Çevremizde ki yakın akrabalarımız ve kardeşlerimizle çok önemli bir sürece girmiş olacağız. Yolculuklar yapacağımız işlere adım atabiliriz. İşlerliği olmayan bazı çevreler ile bağlarımız kopacak ve yeni çevrelere adım atacağız. Yeter ki sinirli ve agresif davranmayın. 

Her şey gönlünüzce olsun.

 

EYLÜL AYI ÖZEL ASTROLOJİ DOSYASI

13 Eylül saat 09:55 Başak burcunda Parçalı Güneş Tutulması, iş veya özel anlamda kurulmuş ortaklıkların yeniden düzenlenmesini gerektirecektir. Bu durum bazı kişilerle yol ayrımına gelmenize, analiz edildiğinde bazı gerçeklerle karşılaşmanıza yol açsa da, gelişimsel dersi olarak görmekte yarar vardır. Verimli ve işler olmayan ne varsa bunların ayıklanması, temizlenmesi şarttır. Ayrıca cinsel tercihlerinizi daha dikkatli bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır. Harcama alışkanlıklarınıza dikkat etmek yararlıdır. Merkür geri hareketini göz önüne alırsak zaten yeni girişimler için henüz uygun zaman değildir. O nedenle bir karar verilecekse bunun artı ve eksilerinin gözden geçirilmesinde yarar vardır. Sağlıklı yaşamak, bedensel ve zihinsel anlamda uyumu yakalamak yönündeki çalışmalar rahatlatıcıdır. Yatırım yönünde bir girişim düşünüyorsanız bunun artı ve eksiklerini hesap etmeniz gerekecektir. Astarı yüzünden pahalıya gelmemelidir.

18 Eylül 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında Satürn tekrar Yay burcunda ilerleyecek. Bu süreç, hedeflerinizi, ideallerinizi, ilişkilerinizi, yeteneklerinizi ve dış dünyada insanlarla olan her türlü bağlantınızı iş, eğitim, girişim, planlama yönünde bir yapılandırma sürecidir. Bu dönemde dostluklarınızı, arkadaşlıklarınızı, sosyal ilişkilerinizi daha ciddi ve gelişmeye dönük bir şekilde mercek altına alırsınız. Sosyal çevreniz değişir. Yabancı ülke veya şehirlerde bulunan kişilerle temaslarınız olur. Bunlar bilgilenme, bildiklerinizi paylaşma veya bilmediklerinizi öğrenme anlamında kıymetlidir. Eğer siz bir eğitmenseniz, ne kadar başarılı olduğunuz, işi ne kadar bildiğiniz başkaları tarafından test edilir. Burada ego geride kalır. Çünkü öğrenmek veya öğretmek sabır ve tevazu gerektirir.  Ve o işi, o hedefi ne kadar istediğinize bağlı olarak sevgi kazanmanızı sağlar. Hoşgörülü olmak, başkalarının görüşlerine saygı duymak ve çaba göstermek her işin başında gelir. Bedensel ve ruhsal sağlık çalışmaları moral ve motivasyon aşılayan öğretiler dönem boyunca sizin rotanızda yer alır. Yer aldığınız gruplar, ilişkide bulunduğunuz insanlar, eskiye göre farklılaşır. Bu anlamda da yapılandırma dönemi diyebiliriz. İnançlara, görüşlere saygı duymak ve geniş düşünmeye çalışmak sizi yücelticidir. İşte bütün bunlar hangi işle uğraşırsanız uğraşın, bu paragrafta yer alan noktalar dikkate alındığında, siz iyi bir eğitmen, arkadaş, bilge olursunuz.

17 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında Terazi burcuna gerileyecek Merkür bir yere yerleşmek, birisiyle beraber olmak, yolculuklar, arkadaşlıklar, bilgilenmek, güzel ile çirkin arasındaki ayrımı belirlemek, algılamak hepsi önemli. Ancak her şeyin bir ölçüsü, ayarı olmalı. İşte siz, bu tarihler arasında bütün bunları gözden geçireceksiniz. Bir kapıdan geçmek, bir köprüden karşı kıyıya ulaşmak gibi. Kısaca ayağımıza gelene, karşımıza çıkana iyice bakmak lazımdır. İnsanlarla olan ilişkiler, seviyeli dostluklar, bilgi ve tecrübeleri insanlara sunmanız yönünde şu anki duruma mutlaka bakılmalıdır. Çevre değişimi, akademik uzmanlık, ticaret, yüksek eğitim, yurt dışı ile alakalı konular yeniden incelenmelidir.

28 Eylül saat 05:48 Koç burcunda Tam Ay Tutulması oluşacak. Yeni bir uğraşı, girişim, eğitim, yerleşim, yolculuklar ve iş anlamında, istek ve arzularımıza uygun şekilde hareket etmekten yanayız. Olur ve olmazlarını hiç düşünmeden aklımıza eseni yapabiliriz. Bu değişim ve verilecek kararların, her açıdan hesabının yapılmasında yarar var. Çünkü hop diye kabul ettiğimiz veya hemen olsun diye start verdiğimiz işlerin uygulanabilir olup olmadıklarına bir bakmak lazım. Merkür geri hareketi yeniden bir bakmak yönünde önem taşıyor.

 

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-5-14-15-19-20-24-25-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 3-9-10-17-18-30
Aşkta En Şanslı Günler                   : 5
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 26-27

Yeniay : 23-24-25
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 9-10-11
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2015 23:37

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell