Oğlak Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

  • 31 Ağustos 2015 12:50
  • 1011
  • 0 Yorum
Oğlak Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili Oğlaklar Eylül ayında sizlere şans diliyorum. 

13 Eylül tarihinde burcunuzla uyumlu görünüm yapacak başak burcundaki parçalı güneş tutulması iş anlamında artık yeni projelerde sıkı tutulmanın işaretçisi. Oğlaklar uzak yollara gidebilirler farklı şehirlerde eğitim görebilirler. 1 yıllık süreç içerisinde projeler bir hayli etkili olacak. Merkür, 17 Eylül - 9 Ekim tarihinde terazi burcunda gerileyeceği için anlıyoruz ki aslında yeni adımların arkasında bizim için iş hayatında iyi bir ekiple çalışma arzusu son derece kıymetli. Patronlarımızdan da aynı ilgiyi ve sevgiyi bekliyoruz. Oğlaklar artık yavaş yavaş güç kazanacaklar. 16 Ekim'e kadar acele kararlar almıyoruz. Yeni bir karar vermek yeni bir ortaklığa adım atmak için 16 Ekim'e kadar bekliyoruz. Merkür geri hareketinde politik davrandığınız zaman sabırlı olduğunuz zaman tutulmadan destek görür ve bu geri hareketi olumlu geçirmiş olursunuz. 

18 Eylül tarihin de Satürn'ün yay burcunda seyrine başlıyor. Satürn yay'da görüş yapımızı değiştirmeliyiz. Daha arka planda kalarak dinlenmek gerekiyor. Hobilere ağırlık vererek kafamızın içindekileri de boşaltmamız gerekiyor. Satürn yay'da bütün hayatınızı, inancınızı, yaşadıklarınızı, bağlılıklarınızı süzgeçten geçirerek özde kalanla huzur bulmayı deneyimleyeceksiniz. Oğlaklar bugüne kadar ektiklerini biçme döneminde olacaklar. 

25 Eylül tarihinde Mars'ın burcunuzla uyumlu bir görünüm yaptığı başak burcunda seyrine başlaması. Parçalı güneş tutulmasında olduğu gibi yine bir aktivite harekete geçme arzusu, projelerimize eğilim ve çabucak bitirme. Hırslı çalışacağız fakat yeri geldiğinde dinlenmeyi de bileceğiz. 

28 Eylül tarihinde son etki koç burcunda geçekleşecek. Tam ay tutulması. İş ile ev arasındaki dengenin mutlaka korunması gerekiyor. Biraz agresif biraz dediğim dedik birazda ailevi konularda kimsenin baskısı altına gelemememiz söz konusu biraz iktidar gücü biziz. 6 ay içinde ev hayatımız ve ailemiz ile ilgili konularda değişim yaşanacak. İş hayatımızda da gelen teklifler, iş birliklerimiz, patronlarımızla ilgili konularda da ay tutulmasından aldığımız kuvvetle daha iyi adımlar atmamız sağlanacak. Dikkat etmeniz gereken konu sabırsız davranmamak.

 

EYLÜL AYI ÖZEL ASTROLOJİ DOSYASI

13 Eylül saat 09:55 Başak burcunda Parçalı Güneş Tutulması, sizi üst seviyelere ulaştıracak eğitim, faaliyet, fırsatlar, bilgilenmek yönünde teşvik edicidir. Jüpiterin de burada ilerleyişini düşünürsek, sizin bildiklerinizi ve tecrübelerinizi başkalarıyla paylaşarak, onların da ilerlemesinde yardımcı olacağını söyleyebiliriz. Yeni deneyimlere ne kadar hazırsınız? Eğer cevabınız evet ise, o zaman iş konularında kararlarınızı doğru manada vereceksiniz demektir. Yaşınız her ne olursa olsun, bu tutulma sizin için bir mastır programı, seminer, eğitmenlik,  sağlıklı yaşam, iletişim, yolculuklar anlamında hem bedensel hem de zihinsel anlamda destekleyicidir. Bazen öyle bir fırsat karşınıza çıkar ki, bunun için tercih edilmiş kişi olursunuz. Yoğun çalışmak, fakat çalışmanızın karşılığını almak yönünde faydalıdır. Bu Tutulma, sizin bedensel ve ruhsal sağlığınızı, moral gücünüzü yükseltici rehberlik çalışmalarının da işaretçisidir. İş amaçlı veya bir şekilde kutsiyet anlamı taşıyan yolculuklar gündeme gelebilir. Siz kendinizi arındırmak, rahatlatmak, kaygılardan kurtulmak adına bu türden yolculuklar düşünebilirsiniz. Analiz ve gözlem gücünüz, gerekli ile gereksiz olanı ayırmanızı sağlayabilir. Tutulmanın yöneticisi Merkür, 18 Eylül tarihinde gerileyecek. Bu iş hayatınızı yeniden ele almanızı, ilişkilerinizi gözden geçirmeniz anlamına geliyor.

18 Eylül 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında Satürn-Yay burcunda ilerleyecek. Bu süreç, hayatın farklı bir deneyim alanı olup, fiziksel ve ruhsal anlamda insanın kendini yeniden yapılandırma sürecidir. Bu yapılandırmada kişinin dış dünyanın seslerinden ziyade, kendi iç aleminin keşfi önemlidir. Kalben niyetin, samimiyetin testten geçişidir. O benlik halleri geride kalır. Yerini tevazu, hoşgörü, erdemlilik alır. Okunur, yazılır, eksikler tamamlanır, zihin arındırılır, gönül bilgeleşir. Bu yolculuk sizi farklı ruhsal deneyimlerle karşılaştırır. İnsanlara bakış açınız değişir. Hayatın anlamının, kavga, tartışma, yarışma, rekabet, hırs olmadığını, maneviyatın önemi öğrenilir. Bu öyle bir kapıdır ki, o kapıdan geçmek bir terbiyedir. Dayanıklılık kazandırır size. Öyle boş işler, boş laflar, gereksiz kaygı ve endişelerle vakti geçirmek yerine, planlar yapmak, üzerinde düşünmek vaktidir. Bu durmak, hayattan uzaklaşmak anlamında değildir. Gökyüzünde bir tek Satürn gezegen geçişi yok. Diğer oluşumlar size farklı yollar açarken, Satürn sizi sakinleştirir, kendinizden emin kılar, farkındalık kazandırır. İşte bunun adı olgunluktur. Öğrenirsiniz, öğretirsiniz. Dünyayı izlersiniz. Gizli yolculuklar, gizli ilimler, gizli öğretiler edinirsiniz. Bunlar ufkunuzu açar, sizi geliştirir.  Bu süreçte sizi motive edecek ritüeller, meditasyon, yoga, zikir, olumlama, huzur verici müzikler, pozitif ilimler, namaz, meditasyon gibi. Bunlar gönlünüzü gereksiz kaygılardan, baskılardan korur, sizi ruhen şifalandırır. Görünenden ziyade, hayatın görünmeyen güzellikleri manevi anlamda öğrenilir.

17 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda gerileyecek Merkür, iş hayatımız, otorite konumundaki kişilerle ilişkimiz, arzularımız ve hedeflerimiz işte bütün bunları gözden geçireceğiz. Venüs bu bölgede, geri hareketi olumlu yönde destekliyor. Demek oluyor ki, düşündüğümüz yeniliklerde sabırlı olursak, gerginleşip kararlar vermezsek, dış dünyada ilişkilerimizi güçlü tutarsak her şey yoluna girer. Bu süreçte aklıselim olarak, iş ilişkileri ve kariyer hayatıyla ilgili konulara bakmak lazımdır. Şu anki mevcut işimizle ilgili meselelerde işverenle alışveriş gözden geçirilmeli, işin tatmin edip etmediğine bakılmalıdır. Bitirilmesi ve halledilmesi gereken işler varsa onlar bir sonuca erdirilmelidir. Yeni bir iş teklifi alırsak da durup bir resme bakalım.

28 Eylül saat 05:48 Koç burcunda Tam Ay Tutulması meydana gelecek. Evimiz, ailemiz, iş ortaklığımız, ilişkimizle ilgili konularda bizi bir şeyler stres altına alıyor. Değişim arzumuz yoğun, isteklerimiz güçlü ve yenilik ihtiyacımız bir hayli yüksek. Evden taşınmayı, başka bir işe girmeyi, evlenmeyi, ev almayı, evden taşınmayı gözümüze kestirmiş durumdayız. Ancak Merkür geri hareketi devam ederken, şöyle bir oturup düşünsek iyi olacak. Bu kararımız ne derece doğru olur, sonrasında bizi zorlar mı diye bakalım. Gelişmeler gösteriyor ki, geçen yıldan bu yana bu meseleler kafamızda dönüp duruyor. Fakat yine de bir bakmakta yarar var.

 

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-12-13-17-18-22-26-27-30
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-7-8-14-15-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 3-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 24-25

Yeniay : 21-22-23
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 6-7-8-9
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2015 23:37

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell