Terazi Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

  • 31 Ağustos 2015 12:49
  • 1175
  • 0 Yorum
Terazi Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili Terazi'ler Eylül ayı son derece kıymetli. 

13 Eylül tarihinde parçalı Güneş tutulması başak burcunda gerçekleşiyor. İster istemez gelişim yolunda her şeyi mercek altına alıyoruz. Gerekli ve gereksiz meseleleri hayatımızdan ayıklıyoruz. Bol çalışıyoruz ama mükemmel olmak zorunda değiliz. Bizi yoran insanlardan uzak duruyoruz. Hayatı akışına bırakıyoruz. Dostumuzu düşmanınızı iyi tanımamız gerekiyor. Kendi ruh sağlığımıza da önem veriyoruz. 1 yıllık süreçte yeteneklerimizi keşfetmemiz gerekiyor. Kendilerini bakımdan geçireceğiniz 1 yıl olacak. Dispozitör güç Merkür 17 Eylül - 9 Ekim tarihinde gerileme hareketi yapıyor. Bu son derece olumlu. İlişkileriniz gözden geçirmeniz iletişiminizi ele almalısınız. Bir ola süreci gibi düşünebiliriz. 16 Ekim'e kadar ki süreç kendinizi restore etme zamanı. Bizi üzen arkamızdan oyunlar çeviren kıskanan yoran insanları net görme zamanı. İsteklerimizi bilinçli bir şekilde gözden geçireceğiz.

18 Eylül'de Satürn yay burcunda 2 buçuk yıl süren seyrine başlayacak. Yakın çevre ilişkilerinizin temelini sağlamlandırma ve köklendirme anlamında olumlu bir süreç. Görüş yapımıza uygun insanları seçme hali var. Kendimizi gözden geçireceğiz. Sıkı çalışmalı sorumluluk almalıyız. Burcunuz ile uyumlu olacağı için süper bir dönem olacak. 

25 Eylül'de Mars başak burcunda seyrine başlayacak. Bu geçişte kendinizi ifade etmek isterken bir şeyler sizi durdurmak istiyor bu sizi yormasın. Projelerinizi tamamlamak için güce ihtiyacınız var. Sizi yoran insanları uyarmalı, mesafe koymalı ama gergin olmadan bunu yapmalısınız. Sağlığımızla ilgili konulara da önem vermeliyiz. 

28 Eylül tarihinde ta Ay tutulması koç burcunda gerçekleşiyor. İkili ilişkilerde karşı taraf bencil ise dikkat etmeli uyarmalıyız. Önümüzdeki 6 aylık süreçte partnerin tavırlarını tahammülümüz kalmayabilir. Bazı ilişkiler bitebilir. Dengeyi bulmaya çalışan bir partnerimiz varsa sizde biraz huysuzsanız kendimize de bakmalıyız. Bu süreçte gözlem yapmalıyız. Bu dönemde giden varsa bilin ki gerçekten gitmesi gerekiyordur. Bu tutulmada agresif olmamamız gerekiyor.

Her şey gönlünüzce olsun.

 

EYLÜL AYI ÖZEL ASTROLOJİ DOSYASI

13 Eylül saat 09:55 Başak burcunda Parçalı Güneş Tutulması bedensel ve ruhsal anlamda iç gözlemde bulunacağız. Ancak bu gözlem, kendimizi eleştirmek, yerden yere vurmak tarzında olmamalı. Bir hazırlık gibi düşünebiliriz. Bir işin geri planda ön çalışmalarının yapılması halidir bu. Merkür bu tutulmanın yöneticisi olarak 18 Eylül tarihinde burcunuz üzerinde gerileyeceğine göre, işte size kendinizi, yapmak istediklerinizi yeni bir bakış açısıyla ele almak adına bir fırsat. Tutulmaların gelişim anlamında dersler olduğunu artık birçoğumuz biliyoruz. Bu çok korkulacak bir durum değil, bilakis insanın rotasını belirleyen, aksaklıkları fark ederek onları devre dışı bırakmanızı sağlayan bir tutulmadır. Bazen bunu biz yaparız bazen de hayat bizim yerimize bu ayıklamaları yapar. Burada önemli olan, endişeli, gergin, vesveseli bir şekilde davranmak yerine, sağlığımıza özen göstermek veya başkalarına yardımcı olarak onların iyileşmelerini sağlamaktır. Gönüllü hizmetler, destekleyici çalışmalar bunların arasında yer alır. Beden ve ruh sağlığımıza iyi gelecek yöntemleri öğrenmek de endişelerin giderilmesinde faydalıdır.

18 Eylül 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında Satürn-Yay burcunda ilerleyecek. Bu dönemde yakın çevrenizdeki kişiler (akraba, kardeş v.b), eğitim hayatı, iş girişimleri, çevre değişimleri yönünde yapılandırıcı deneyimlerin işaretçisidir. Siz veya kardeşinizi ilgilendiren konularda sorumluluk almak vaktidir. Eğitimini üstlenmek, iş sahibi olmasını sağlamak, eğer görüşmüyorsanız tekrar bir araya gelmek yönünde olumlu tarafları olduğu gibi, ailevi bir mesele veya farklı bir nedenle aranızda yaşanması muhtemel görüş ayrılıklarının da işaretçisi olabilir. Olgunluk, hoşgörü zamanıdır. İnatlaşmak, katı bir tutumla yaklaşmak yanlış olur. Bu süreç eğitim görmek, eğitim vermek yönünde sizi geliştirici ve sorumluluk almaya teşvik edicidir. Yabancı bir ülke, şehir anlamında gidiş-gelişler-yerleşim gibi konular gündeme gelebilir. Bunların çok iyi düşünülerek yapılması şarttır. Bu dönemde iletişimde sürekli fikirlerinizi baskın şekilde ifade etmek, dayatmak, kibirli haller yanlıştır. Siz sabırlı bir şekilde insanlarla bağınızı güçlendirmelisiniz. Biliyorum değil, öğrenmeye çalışıyorum demek, sizi bilgeleştirir. İnsanlar size neyi ne kadar bildiğinizi sorarak sizin ustalığınızı test edeceklerdir. Çalışmak, öğrenmek bilmek için kararlılık, sabır, inanç şarttır.

17 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında Merkür, burcunuz üzerinde gerileyecek. Kişisel girişimleriniz ve yaşamı ele alış şekliniz son derece önemlidir. Burada adaletli, hakkaniyetli bir şekilde dışarıdan size doğru nezaketin olması gerekir. Aynı şekilde sizin de dışa karşı belirli bir dengelemeyi yapmanızda fayda vardır. Adil bir ilişki ve dengelerin yerli yerinde olduğu bir ortak yaşamın düzenlenmesi, bozulanların tamir edilmesi, yanlış olanın gözden geçirilmesi, anlaşmazlıkların çözüme kavuşmasını sağlayacak şekilde bakmak gerekiyor. Tabii ki ilişkinizin bunca yıllık grafiği de önemli. İnişler, sorunlar, fikirsel çatışmaların olduğu bir beraberlik epeyce yıpratıcıdır. Bu tarihler arasında makul ve mantıklı bir şekilde düşünmekte yarar vardır.

28 Eylül saat 05:48 Koç burcunda Tam Ay Tutulması meydana gelecek. Partnerimizin ilişkide kendi isteklerini, arzularını öne sürmesi, iş hayatımızla ilgili konularda insanların bizi köşeye sıkıştırmaya çalışmaları hakikaten canımızı sıkmış durumda. Bu öyle bir durum ki, ne söz anlatmak mümkün ne de anlamalarını beklemek için sabrımız var. Doğaldır ki, biz de çekip gitmekten, bitirmekten yanayız. Şöyle bir uzaklaşmak, her şeyden elimizi eteğimizi çekip kendimizle baş başa kalmak istiyoruz. Ancak benim tavsiyem, geçtiğimiz 8 Ekim 2014 tarihindeki tutulmadan bu yana neler değişti veya değişmedi, bunlara Merkür gerilerken bir daha bakalım ki sona erip ermeyeceğini veya bundan sonra olabilecekleri daha net görmüş olalım.

 

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 5-9-10-14-15-19-20-24-25
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-7-8-22-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 24-25
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 17-18

Yeniay : 14-15-16
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-27-28-29
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2015 23:36

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell