Başak Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

  • 31 Ağustos 2015 12:49
  • 1156
  • 0 Yorum
Başak Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili Başak'lar Eylül ayı son derece kıymetli. 

13 Eylül tarihinde parçalı güneş tutulması burcunuzda oluşuyor. Bu önümüzde ki 1 yıllık sürecin ön prova tutulması diyebiliriz. Kimliğinizi dış dünyaya ispat anlamında kazanımlarınız olacak. Eğitimden iş hayatına kadar yaşam stilinizde hangisi sizin için öncelikli ise o alanda birinci olmak anlamında kuvvet kazanacaksınız. Bu tutulma sizler için yeni iş işiniz işinizde ilerleme, yeni bir yaşam kurma, kili ilişkilerde yeniliklere imza atma aslında tamamıyla odak noktanızda siz ve iş hayatınız var. Merkür 17 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında geri hareket yapıyor. Buda parasal konularda etkili. Demek ki mali konularda dengeli olmalı ve gözlemde bulunmalıyız. Bu geri harekette 16 Ekim'e kadar opsiyonlu düşünelim. Paramızı dikkatli harcayalım. Bu tutulma size güneş gibi parlaklık getirecek. Acele hareket etmiyoruz. İletişime dikkat ediyoruz. 

18 Eylül tarihinde Satürn yay burcunda seyrine başlayacak. 2 buçuk yıl sürecek. Ev hayatı, ailevi konularda yapılandırma ve köklendirme süreci başlayacak. Test süreci olarak da gözükebilir. Sorumluluk almanız gerekiyor. Ailenizin büyümesi, ev almak durumları gerçekleşebilir. Ailenizden destek bekleyebilirsiniz. Ailevi ilişkilerinizde problem varsa bu süreçte olgunlaşmanız gerekiyor. Hoşgörüyü ihmal etmeliyim.

25 Eylül tarihinde Mars burcunuzda seyrine başlayacak. Girişimlerde bulunacağınız, cesur olacağınız, ince eleyip sıkı dokuyacağınız bir dönem başlayacak. Projelerimizin kabul edilmesini bekliyoruz. Negatif görünen insanlardan uzak durmalıyız. 

28 Eylül tam ay tutulması koç burcunda gerçekleşiyor. Mali konularda biraz hırslı davranabiliriz. Ortaklarımız kendi çıkarlarını öne almaya çalışabilir ama dikkatli olacağız. Burada bütçemizin dengesine dikkat edeceğiz. Projelerimizle insanları etkilemeli ve kazandığımız parayı hak ettiğimizi göstermeliyiz. Bu tutulmada agresif tavırlardan uzak duruyoruz. Kredi kartımız, miras, hukuk gibi konularda her şeyin belli prosedürde olmasına özen gösteriyoruz. 6 aylık süreç içerisinde mali konuları gözden geçirip borçlarımızı ödemeye çalışmalıyız. Boşanma ve yasal davalarda da hukuktan kaçınmamalıyız. 

Her şey gönlünüzce olsun.

 

EYLÜL AYI ÖZEL ASTROLOJİ DOSYASI

13 Eylül saat 09:55 burcunuzda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması önümüzdeki yılın bir planlaması ve şu ana kadar yaşanılanların sizde bıraktığı izlerin tespiti ve mesleki konuların ele alındığı zamanı işaretliyor. Önümüzdeki ay, gelişim yönündeki kuzey düğüm burcunuzda arzı endam etmeye başlıyor. Sizin için bu tutulma bir ön hazırlık aşaması diyebiliriz. Hayata katılım çok önemlidir artık. Geçmişte bazı meseleler, insanlar, durumlar sizi geriye itmiş hatta kaçışa zorlamıştı. Plan yapamadınız, çünkü plan dışı gelişen durumlarla karşılaşmıştınız. Şimdi artık gerçekçi bir şekilde önünüze bakacaksınız. Eğer sizi bağımlı hale getiren bir şeyler varsa, bu kim veya ne olursa olsun onu geride bırakacağınız bir tutulmadır. Çünkü size zarar vermiş, zaman kaybettirmişti hatırlayın. Bu Tutulma, bütün karmaşıkları açmak, korku ve endişelerle zaman kaybetmemek, yeteneklerinizi değerlendirmeye dönük fırsatlar getiricidir. Korku dağlarını aşarak cesaretle ilerlemek vaktidir. Üretmek, ürettiğinizle dünyaya kendinizi ifade etmek veya yeterlilik kazanmaktır. Çünkü bütün soruların cevabını ancak siz verebilirsiniz. Bunun yolu da hayatınızı düzenlemekle mümkün olur. Bu Tutulmanın yöneticisi Merkür 18 Eylül itibariyle gerileyecek. Maddi konuları yeniden gözden geçireceğiz.

18 Eylül 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında Satürn-Yay burcunda seyrini sürdürecek. Bu dönem ailevi meseleler, eviniz, aşk hayatınız, çocuklarınızla alakalı konularda yapılandırma sürecidir. Aile ilişkileri açısından ele aldığımızda, büyüklerinizle olan her türlü ilişkiniz bu süreçte sorumluluk yükleyici ve nesil farklılığı nedeniyle yaşanması muhtemel gelişimleri işaret eder ki, birlik ve beraberlik içinde moral değerler yüksek tutularak hareket edilmelidir. Ailenizin size, sizin de ailenize ihtiyacınız olabilir. Bu durum, evlatlık görevinizi layıkıyla yapmanızı gerektirir. Evladınız varsa, onlarla ilgili konuların ev sınırları içinde ele alındığı, düzenlendiği zamandır. Sözgelimi yaşadıkları aşk ilişkisi, eğitim, iş v.b konulardaki sorumlulukları sizin de gündem maddenizi oluşturur. Bunların da yine hoşgörülü, olgun şekilde ele alınması icap edebilir. Torun sahibi olmanın işaretçisi olabilir. Evladınıza destek olmanız gerekebilir. Ev kiralanması, satışı, alışı, başka bir şehre veya ülkeye yerleşim, ofis işleri, miras gibi konular gündeme gelebilir. Eski evler yapılandırılır, yenileştirilir, oturduğunuz yer değişir, sağlamlaştırılır. Bu yorucu olsa da, sizin açınızdan ilerisi adına faydalıdır. Ancak ehil kişilerle ev konularını görüşmekte yarar vardır. Uzun vadeli düşünmek gerekir. Genel olarak bu deneyimlerin özünde yatan en önemli nokta, kişinin kendini bu konular yoluyla geliştirmesidir. Bunu kabul edenler için, mücadele yoğun olsa da, başarı şansı yüksektir. Jüpiterin 2015 Ağustos ayında burcunuzda ilerleyişi ayrıca Kuzey düğüm-başak geçişleri zaten sizin gelişiminizde sorumluluk alma yönünde işaret olup bunların size kazandıracağı artıların da göstergesidir.

17 Eylül-9 Ekim Merkür-Terazi geri hareketi, işimizden elde ettiğimiz gelir, çalışma ortamı, çevre ilişkilerimizi yeniden gözden geçireceğiz. İnsanların bize nazik ve ölçülü davranmaları için belirli bir mesafeyi koymakta yarar vardır. Kazanç anlamındaki ortaklıklar ve yatırımların mutlaka bilinçli bir şekilde ele alınması lazım. Riskli ortaklıklardan kaçınmalı, sağlam olan işbirliğinizi sürdürmeli ve hesaplarınızı, kararlarınızı bir daha gözden geçirmelisiniz.

28 Eylül saat 05:48 tarihinde Koç burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek. Eşiniz, iş ortağınız veya partnerinizle alakalı bölüşüm ve paylaşımlar,  kredi, nafaka, borçlanma konularda sizi zorlayabilecek bir yansımadır. Siz kendi çıkarlarınızı korumak, onlar da aynı şekilde kendi isteklerini elde etmek taraflısı olabilirler. Bu durumda bir stres yaşanabilir. Merkür geri harekette olduğuna göre, maddi ve manevi anlamda tüm ilişkilerimizi gözden geçirmemizde yarar var. Eğer zarar verici bir ortaklık veya ilişki ise, sizi durduruyor, kısıtlıyorsa tabii ki, bitmesi mümkündür. Ancak tam tersine siz bencil davranıyor, sadece kendinizi düşünüyorsanız o zaman sizin de kendinize bir çeki düzen vermeniz gerekecektir.

 

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-7-8-12-13-17-18-22-30
Zayıf Enerjili Günler                       : 5-19-20-26-27
Aşkta En Şanslı Günler                   : 22
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 14-15

Yeniay : 11-12-13-14
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 25-26-27
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2015 23:35

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell