Aslan Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

  • 31 Ağustos 2015 12:49
  • 1138
  • 0 Yorum
Aslan Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevili Aslanlar Eylül ayı son derece kıymetli.

13 Eylül tarihinde Başak burcunda parçalı Güneş tutulması meydana gelecek. Bu tamamıyla maddi konularda çok etkili bir tutulma. Artık para ve iş çok önemli. Mutlaka çalışmalısınız. Geleceğe yatırım yapmalısınız. Gerçekten kazanabileceğiniz işlere yönelmeniz gerekiyor. Dispozitör güç Merkür 17 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında bir geri hareket yapacak. Bu dönemde mutlaka çalışıyor olmalıyız. Girişimde bulunmalı elimizdekileri incelemeliyiz. Yeteneklerimiz ve bilgi düzeyimizi ölçmeliyiz. Önümüzdeki 1 yıllık süreç içerisinde mutlaka ve mutlaka bir kazanç alanı sağlamış olacağız. 

18 Eylül tarihinde Satürn yay burcunda seyrine başlayacak. 2 buçuk yıl sürecek. Aşk hayatınızla ilgili konularda önemli bir dönem olacak. Aşkta; olgun, yaşça büyük partnerleri özlüyoruz. Ya da partnerimiz var ise ondan daha olgun olmasını istiyoruz. Çalışma hayatımızla ilgili konuları iyice ayarlamalıyız. Böylece aşk hayatımızı düzenleyebiliriz. Bu 2 buçuk yıl bittiğinde aşk, hayatınızda ki yerini almış olacak ve öz aşkın ne olduğunu anlayacaksınız. Çocuklarınız eğitimleriyle ilgilenebilirsiniz. 

25 Eylül tarihinde Mars başak burcunda seyrine başlıyor. Para kazanmak için aktif bir dönem olacak. Mars başak burcunda para harcatmaz. İşe yarayan ihtiyaçlarımızı alcağız. İş ve ticaret konusunda ince eleyip sıkı dokuyoruz. Çünkü mükemmel bir bütçemiz olsun istiyoruz. 

28 Eylül tarihinde koç burcunda tam Ay tutulması olacak. Bu tutulma aslanlarla uyumlu olacak. Bu tutulma size aktif bir güç verecek. Daha bir cesur olacaksınız. Kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz. Artık sıradan bir hayat yaşamak yerine daha uzak ufukları hedefliyorsunuz. Biraz sabırlı olursanız Eylül ayı size inanılmaz yarayacak. 

Her şey gönlünüzce olsun.

 

EYLÜL AYI ÖZEL ASTROLOJİ DOSYASI

13 Eylül saat 09:55 Başak burcunda Parçalı Güneş Tutulması sizin öncelikle maddi ve manevi anlamda sahip olduklarınızın anlamını veya sahip olmak istediğiniz her ne ise onun hayatınızdaki önemini mercek altına almanızı sağlıyor. Size neyin güven verdiğini kafanızın içinde oturtacaksınız. Endişe mi yaratıyor, yoksa gerçekten sizi rahatlatıyor mu buna bakmak lazım. Hepsinden önemlisi kendimizin farkına varmak. İşte bu çok kıymetli olacak. Çalışmak, kazanmak, kazandığımızı verimli yatırımlara dönüştürmek, mali krizlerle karşılaşmamak için, olur olmaz harcamalardan kaçınmak bu tutulmanın özünde yer alıyor. Yeteneğinizi iş alanında kullanarak ekmeğinizi kazanma yolunda bu tutulma size fırsatlar getiricidir. Parayı sadece kendiniz adına değil, sevdiklerinizin geleceği adına da değerlendirmeyi düşünürsünüz. Maddi ve manevi kaygılarınız veya kayıplarınız varsa bunları yeniden kazanmanızı sağlayan fırsatlarla karşılaşırsınız. Hesabınızı iyi bilirsiniz. Eğer bir şeyler satın almak, kiralamak, iş kurmak gibi düşünceniz varsa, planlamadan, üzerinde düşünmeden adım atmazsınız. Bu tutulmanın yöneticisi Merkür, 18 Eylül tarihinde gerileyeceği için, yakın çevremiz, eğitim ve iş hayatımız, oturduğumuz yerle alakalı konuları gözden geçirmekte yarar var. Bu incelemeler, doğru tercihin yapılmasında faydalar sağlar.

18 Eylül 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında Satürn-Yay burcunda seyrini sürdürecek. Bu dönem, sizin aşk hayatınız başta olmak üzere, çocuk meseleleri, çalışma hayatınız, sağlığınız, yeteneklerinizin değerlendirilmesi yönünde bir yapılandırma sürecidir. Aşkta ilerisi adına düşünülmesi, öylesine değil gerçekten bir ömrü paylaşabileceğiniz kişinin seçimi kıymetlidir. Görüş yapınız, hayatı ele alış biçiminiz, prensipleriniz doğrultusunda aşk hayatınızı düzene kavuşturmanız lazım. Zaten bu yolda testlerden geçilir ve karar verilir.  Problemli ilişkilerin hayatın kalitesini düşürebileceği, insanın moral motivasyonunu etkileyebileceğini bilmek lazım. Çocuklarınız varsa onlarla alakalı sorumluluklar bu dönemde bir hayli önem taşır. Nesil farklılığını gözeterek olgun şekilde davranmanız, onlara örnek olmanız icap edebilir. Bazı durumlarda ise, bu baskı şeklinde terbiye etmek, kendi görüşlerinizi dayatmak olur ki, bu hem evladınız hem de sizin için zorlayıcı olur. Bilakis ılımlı şekilde, anlayışlı biçimde yapılmalıdır. Çocuk sahibi olmak, evlat edinmek gibi etkileri de olabilecek bu dönem, bir mücadele, olgunlaşma vaktidir. Evladınız da, sizinle birlikte gelişecek, büyüyecektir. Bu dönemde, yeteneklerinizi değerlendirme yönünde fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hobileriniz, işe dönüşür veya bu anlamda insanlara hizmet vermeniz mümkündür.

17 Eylül-9 Ekim Merkür-Terazi geri hareketi, çevre ilişkileri, çevre değişimleri, eğitim hayatı, yakınlarınızla alakalı meselelerin tekrar ele alınmasını gerektiren bir zaman aralığıdır. Yakın akrabalarla ilişkiler ve sosyal ilişkiler mercek altına alınmalıdır. İş girişimlerini ve yolculukları belirli bir tedbir içerisinde değerlendirmekte de fayda vardır. Geçmiş işlerle ilgili meseleler, hukuki konular üzerinde düşüneceğiz. Yeni girişimlerde ise, acele etmeden resme iyi bakacağız. Çevrenizle olan ilişkiler, kardeşlerinizle ilgili meseleler, eğitim, bilgilenme anlamındaki tüm kararların gözden geçirilmesinde fayda var. İlişkilerinizi güçlü tutunuz. Bencil davranmayınız.

28 Eylül saat 05:48 Koç burcunda Tam Ay Tutulması oluşacak. Bu Tutulma, bir hayli hareketlendirici, değişimleri işaret edici ve aktif hale getiricidir. Ruhunuz sanki şahlanmış ve yenilikleri bir an önce gerçekleştirmek için harekete geçmiş durumda. Arzulusunuz, isteklisiniz. Gitmek, farklı bir şeyler yapmak, canlanmak, tazelenmek niyetiniz yüksek. Yolculuk, görüşmeler, nicedir içinizde biriken doyurulmayı bekleyen arzular coşkunca akıyor. Çalışma hayatı, sağlık veya hangi neden olursa olsun onun baskısından kurtulmak istiyorsunuz. Ancak Merkür gerilediği için, bizim bu ani kararlarımızı bir ölçüp tartmak durumundayız. Bu değişimlerin ne gibi yararı var, çok mu acele ediyoruz, bir bakalım.

 

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-5-9-10-14-15-19-20-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 3-17-18-24-25-30
Aşkta En Şanslı Günler                   : 19-20
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 12-13

Yeniay : 9-10-11
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 23-24-25
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2015 23:35

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell