Yengeç Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

  • 31 Ağustos 2015 12:49
  • 1198
  • 0 Yorum
Yengeç Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili Yengeç'ler Eylül ayı önemli bir dönem. 

13 Eylül tarihinde parçalı güneş tutulması Başak burcunda gerçekleşiyor. Bütünüyle odak alanımız, yakın çevre ile ilişkilerimiz, kardeşlerimizle ilgili durumlar, iş hayatımız, çevre değişimleriyle ilgili konular olabilir. Bunların tümünü odaklanarak mükemmel hale getirmek istiyoruz. Tecrübelerimize bakarak hareket etmeliyiz. Kendimizi tartmalıyız. Güneş tutulması olumlu bir görünüm sergilediği için önümüzde ki 1 yıllık süreç güzel geçecektir. Dispozitör güç Merkür 17 Eylül - 9 Ekim tarihinde geriliyor. Buda gösteriyor ki 16 Ekim'e kadar ev hayatı ailemizle ilgili meselelerde durmamız lazım. Uzlaşı adına, mutlu olmak adına, huzuru tekrar yakalamak adına atacağımız adımlarda sabırlı olmalı 16 Ekim'e kadar beklemeliyiz. 

18 Eylül tarihinde Satürn yay burcunda 2 buçuk yıllık seyrine başlayacak. Çalışma hayatımızla ilgili konuları gözden geçirmeliyiz. İkili ilişkilerimiz ele almalıyız. Satürn bir test, yapılandırma, onarım dönemidir. Bilgimiz deneyimlerimiz yeterli mi? Gelişmek için ne yapmamız lazım? Bunlara bakmalıyız. Çevremizde yaşayan insanlarla daha hoş görülü olmak gerek. Sorumluluk almakta istekli olmak gerekiyor.

25 Eylül tarihinde Mars başak burcuna geçecek. Burcunuzla olumlu bir görünüm yaptığı için; daha aktif, daha etkili, daha kendinizi ifadeye yönelik ve hırslı bir şekilde çalışacaksınız. Çevremizdekiler destek bekleyeceğiz. Beklentilerimiz gerçekleşmediğinde eleştirebiliriz ama sabırlı olmalıyız. 

28 Eylül tarihinde tam Ay tutulması koç burcunda gerçekleşecek. Yengeçler için bu iş hayatıyla ilgili konularda son derece kıymetli. İş ve ev hayatının dengelenmesi konusunda önemli. Patronlarımız ile olan ilişkilerimizde iş hayatımızda kendimizi ön plana çıkartmak istiyoruz, sinirlenip geriliyoruz. Bu bölümde biraz daha uzlaşıya açık olmalıyız. Anlaşamadığımız insanlarla ilişkimizin sonlanması söz konusu olabilir. İşimize ihtiyacımız var ise biraz daha gerginliğimizi ele almamızda yatışmamızda fayda var. Gereksiz yere ipleri koparmayalım.

Her şey gönlünüzce olsun.

 

EYLÜL AYI ÖZEL ASTROLOJİ DOSYASI

13 Eylül saat 09:55 Başak burcunda Parçalı Güneş Tutulması, sizin hemen yakın çevrenizde bulunan kişilerle ilişkinizi gözden geçirmenizde, etrafınızdaki dünyayı mercek altına almanızda yararlıdır. Sözgelimi çevre değişimi söz konusu olabilir veya yakınlarınızla alakalı konularda yardımınız ve desteğiniz istenebilir. Bunlar olumsuz bir durum değil, sadece insani vazifelerinizdir. İletişim anlamında işe yarar olanın, verimli ve sağlıklı olanın önemsendiği zamandır. Eğer şu anda bulunduğunuz yerde yaşamak sizi zorluyorsa, daha farklı bir yer arayışı gündeme gelebilir. Gelişimin önemsendiği zamandır. Yavaş yavaş ancak gayet güçlü bir şekilde ilerlersiniz. Kendinizi güvende hissetmek adına yapılması gerekenleri tespit edersiniz. Gereksiz bilgiler yerine, hakikaten işe yarar olanlarını öğrenmeye, gelişmeye çalışırsınız. İş öğrenmek, işi büyütmek adına neler gerekiyor, nasıl bir bilgiye ihtiyaç var, bunları gözden geçirirsiniz. Topladığınız veriler, öğrendikleriniz size çevre kazandırır, yarar sağlar. Katılımcı olursunuz. Endişelerinizi, korku veya kaygılarınızı giderecek yöntemleri, aktiviteleri, iş ve uğraşıları önemsersiniz. Özgüven duygunuz geliştiği için, artık dışa açılmaktan, bildiklerinizi paylaşmaktan çekinmezsiniz. Tutulmanın yöneticisi Merkür 18 Eylül tarihinde geri hareketine başlıyor. Sizin ailevi meseleleri, yuvanızla alakalı konuları tekrar gözden geçirmenizde yarar var.

18 Eylül 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında Satürn-Yay burcunda seyrini sürdürecek. Sizlerin sağlığınızla ilgili konular başta olmak üzere, günlük hayatınızı yapılandırma yönünde etkili olacaktır. Çalışma hayatında olanlar için bu dönem iş yükünün, sorumlulukların artışı ve farklı görüşte olan insanlarla aranızdaki problemlerin işaretçisi olarak önem taşır. Bunlar çözülemez değildir. Ancak çözebilmek için de olgunluk, hoşgörü, ahlaki ve yasal anlamdaki kriterlerin düzgün olması şarttır. Kimse kendine haksızlık yapılmasına izin vermez hayatta. Ancak insanın da her durumu agresif tarzda, öfkeli ve gergin şekilde ele alması, prensiplerini illaki dayatması sorunlara davetiye çıkarır. Bu süreçte buna çok dikkat etmeliyiz. İş ortamı ve ilişkilerimizde olgun yaklaşımların önemi bir hayli fazladır. Bazılarınız için başka bir iş tercihinde bulunmak ve çevre değişimi anlamına gelir. Böyle bir durumda her şey derinlikli şekilde ele alınmalıdır. Kimileri için, sağlığınızla ilgili kontroller, tedavi süreci anlamı taşır. Psikolojik ve bedensel anlamdaki rutin şikayetlerin mutlaka ele alınmasında yarar vardır. Genelde bu süreçte, iş deneyimi, ustalaşma yolunda çalışılır, mücadele edilir, ter dökülür. Öğrendim demek yerine, öğreniyorum demeyi bilmek ve hizmet ettiğiniz iş kolunda kendinizi geliştirmek sizi güçlendirir, başkalarına da örnek olmanızı sağlar. Bu dönemde en çok üzerinde durulması gereken nokta, işlerinizi düzgün, planlı, bilinçli, erdemli, mütevazı şekilde yerine getirirken, görüş farklılıklarının yaratabileceği kibirli hallerden kaçınmaktır. İşbirliği önemlidir. Başka bir şehirde, alanda, ortamda kurs ve staj görmek veya bu yönde çalışmalar yapmak, dönemin etkileri arasında yer alır. Ayrıca eşiniz ve iş ortaklıklarınızla ilgili konuların da sorumluluk çerçevesinde ele alınması gerekecektir.

17 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında Merkür-Terazi burcuna gerileyecek. Bu dönemde, ailenizle ilgili konularda, birbirinize söz hakkı tanımak, kararları beraberce gözden geçirmek, dengeli hareket etmek gerekiyor. Amaç huzur ise, işte şimdi el ele, gönül gönüle düşünme vaktidir. Dışarıdaki stres ve iş sorunlarınızın yuvanızdaki ahengi bozmaması için, benim sıkıntım senin sıkıntın demek yerine, ortak problemimiz diyerek çözüme yakın olmak en faydalı yoldur. Yuvanızla ilgili düzenleme, güzelleştirme, tamir gibi işlerin bu zamanda yapılmasında sakınca yok. Ancak birdenbire ev değiştirmek, evden ayrılmak, kiralamak, satın almak gibi önemli kararların beklemede kalınarak yeniden ele alınmasında yarar görüyorum.

28 Eylül saat 05:48 Koç burcunda Tam Ay Tutulması gerçekleşecek. İş hayatınızla ilgili konular üzerinde bir hayli stres yaratıcı oluyor. Bu stres aslında değişimlerin işaretçisidir. Düzgün şekilde yürümeyen bir iş, maddi açıdan yeterli gelmeyen ücret, ilişkide yaşanan baskılar, aileniz, evinizle ilgili meseleler hepsi yeter artık diyecek hale getiriyor. Aslında bunların tümü bu tutulmayı bir hayli özel kılıyor. Duyarlılığı yükseltiyor. Merkür de gerilediği için, bir şeyler ayağımıza dolanıyor, durduruyor. Ben derim ki, sizi zorlayan, özgürlüğünüzü kısıtlayan her ne ise, bu artık geride kalmak üzere. Ancak kararlar verilmeden önce bir kez daha duruma bakalım. Gitmek istediğimiz yol doğru mu yanlış mı diye ölçüp tartalım. Mantıklı düşünmekte yarar görüyorum.

 

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-7-8-12-13-17-18-26-27-30
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-14-15-22-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 17-18
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 9-10

Yeniay : 6-7-8-9
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 21-22-23
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2015 23:36

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell