Boğa Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

  • 31 Ağustos 2015 12:49
  • 659
  • 0 Yorum
Boğa Burcu 2015 Eylül ayı yorumları nelerdir?

GENEL BİR BAKIŞ

Sevgili Boğa'lar Eylül ayında sizlere bol şans diliyorum. 

13 Eylül tarihinde parçalı güneş tutulması başak burcunda gerçekleşecek. Bu tutulmada her türlü konuda yaşamı ele alışımızda, bir sentez sürecine gireceğiz. 1 yıllık sürede inceleme döneminde olacağız. Rahatlatıcı bir döneme gireceğiz. Merkür geri hareketiyle olumlu bir tutulma geçirmiş olacağız. Kendinizi çok fazla yormadan bu tutulmayı geçirmenizde fayda var. 17 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında Merkür terazi burcunda geriliyor. Çalışma hayatımızla ilgili meselelerde iş hayatımızı gözden geçireceğiz. İş hayatımızdaki kişilerle kendimizi ezdirmeden nezaketi koruyacağız. Bunu bir çıraklık dönemi ustalığa hazırlık olarak görmeliyiz. 

18 Eylül tarihinde Satürn yay burcunda 2 buçuk yıl sürecek olan seyrine başlayacak. Bu dönem maddi ve iş anlamında kıymetli. Kredi kartlarımıza, borçlarımıza, alacaklarımıza, cüzdanımıza dikkat etmeliyiz. Çok fazla harcama yapmamalı sorumluluklarımızı bilerek hareket etmeliyiz. 

25 Eylül tarihinde Mars başak burcu geçişi başlıyor. Burcumuzla uyumlu bir görünüm oluşacak. Aşk hayatımızda ince eleyip sıkı dokumalar olacaktır. Biraz koşturacağımız bir dönem olacak. Gergin olmamaya çalışmalıyız. 

28 Eylül'de koç burcunda tam Ay tutulması gerçekleşecek. İç dünyamızdaki gerilimi yatıştırmalıyız. Sağlığımıza dikkat etmeliyiz. İş hayatımızda daha sabırlı olmalıyız. İşimizin gereklerini yerine getirmeliyiz.

Her şey gönlünüzce olsun.

EYLÜL AYI ÖZEL ASTROLOJİ DOSYASI

13 Eylül saat 09:55 Başak burcunda Parçalı Güneş Tutulması oluştuğu yaşam alanı itibariyle aşkı çağrıştırıcı olsa da, sadece bununla sınırlı değil. Kendimizi bireysel anlamda ortaya koymamızı sağlayıcı yönü bir hayli kuvvetlidir. Yaratıcı tarzda çalışmalara yönelmenin, bu anlamda büyümenin ve kendimizi tanıtmanın işaretçisidir. Böylece kendimizi daha iyi hissederiz. Ben şununla uğraşıyordum, bunu kendim ve yakınımda bulunanlar beğeniyordu. Şimdi ise başkalarının da görmesini sağlayacağım diyebiliriz. Çocuklarımız veya çocuk sahibi olmanın, onları güzel yetiştirmenin, düzenli bir hayatın içinde yer almalarını istemenin işaretçisidir. Bu Tutulma bize yanlış giden bir ilişkiyi düzene kavuşturma yönünde bir istek verir. Çünkü biliriz ki, böyle sürmesi bizi bir hayli yoracaktır.  Tutulmanın yöneticisi Merkür 18 Eylül tarihinde gerileyecektir. Aşk hayatımız, iş ve sağlıkla alakalı durumumuza bir bakacağız. Bu Tutulma, her ne olursa olsun şu anda olana bakmak ve ona odaklanmaktır. Geçmişte bir çok fedakarlıklar yaptığımız ilişkiler yerine, şimdi daha gerçekçi olacağız. Bize ikramda bulunmayan, bizden koparmaya çalışan kişiler yerine, bizim için bir şeyler yapabilen kişilere yöneleceğiz. Titiz gözlemde bulunmayı bileceğiz.

18 Eylül 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında, Satürn-Yay burcunda seyrini sürdürecek. Bu dönemin genel ifadesi, sizin ortaklık ilişkisi içinde olduğunuz, kaynaklarınızı paylaştığınız veya bir nedenle mali anlamda bir bölüşüm içinde olduğunuz kişilerle alakalı yapılanma sürecidir. Satürn test eder, olgunlaştırır, form haline sokar ve etkili olduğu zaman diliminde sizi eğitir. Ancak bunun ödülü hakikaten kıymetli olup, bir gün geri dönüp baktığınızda iyi ki onları yaşamışım dersiniz. Bu dönemde hukuk çerçevesinde ve kurallara uygun şekilde ortaklıklarınızı düzenlemeniz gerekiyor. Her maddenin gelecekte bir sorun çıkarmaması, risk içermemesi için ciddi anlamda ele alınması lazım. Kurulacak ortaklığın veya bir ilişkinin birbirinizi destekleyici ve aynı yolda ilerlerken yararları nasıl gözetiliyorsa, zorlukları da aynı olumlu niyet çerçevesinde olması gerekir. Evlenmek de aynı şekilde bir ortaklıktır. Eşin mali durumunu bilmeden hareket etmek, bir zaman sonra onun sorunlarını sizin de üstlenmeniz anlamına gelir. Bu süreçte Satürn önceden yapılan yanlış ortaklıkların sonuçlarıyla bizi karşılaştırabilir. Mali yönden ödemek zorunda kalınan borçların temizlenmesi gerekir. Onun için size şimdiden her türlü paylaşımın akıllıca, hakkaniyetli, adil, yasalara uygun, ahlaki anlamda ele alınması gerektiğini söylemeliyim. Bu dönemde bu türden dikkatlerin dışında olumlu gelişmeler de yaşanır. Satürn diğer gezegenlerle faydalı görünümler yaptığında büyük ortaklıklar, yararlı para ilişkileri, borçlardan kurtulma, yeniden düzenleme yönünde destek verecektir.

17 Eylül-9 Ekim Merkür-Terazi geri hareket süresince çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız. Mali konular ve sağlıkla ilgili konular gözden geçirilecektir. Yarım kalan tedavileri veya  projeleri ele almak gereklidir. Para ve kazanç getirici işlerin tatminkarlığı üzerinde de durulmalıdır. Birlikte çalıştığımız insanlarla olan ilişkimizi gözden geçireceğiz. İşimizin şartlarına bakacağız. Sorunlarımız varsa, bunları kavga ederek değil ılımlı şekilde konuşarak, tekrar inceleyerek, iki taraflı düşünerek mercek altına almamız gerekiyor. Aceleci ve keskin kararlardan kaçınmamız gereken süreçteyiz.

28 Eylül saat 05:48 Koç burcunda Tam Ay Tutulması ve tüm görünümlerine baktığımızda, değişim arzunuzu, baskılara gelemeyişinizi işaret ediyor. Sizi durduran her şey aslında yeni bir şeyler yapmak için sizi teşvik ediyor.  Yeni bir çevre, yeni bir ev, yerleşim yeri, çalışma hayatınızla ilgili konular ön planda. Bu arzuların hepsi doymayı bekliyor. Ancak bir yanıyla da, sabırsızlık ve stres yaratıyor. Merkür gerilediği için doğal olarak çalışma hayatınız başta olmak üzere, aşk, çocuk veya finansal anlamdaki durumuna tekrar bir bakmamızda yarar var.  Böylece artı ve eksileri saptamanız mümkün olacaktır.

EYLÜL Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 3-7-8-12-13-22-26-27-30
Zayıf Enerjili Günler                       : 9-10-17-18-24-25
Aşkta En Şanslı Günler                   : 12-13
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 5

Yeniay : 2-3-4-29-30
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 16-17-18-19
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2015 23:35

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, halklara ve inançlara saldıran, nefret suçu ve cinsiyetçi söylemler içeren, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Editörün Seçtikleri

Video Galeri

Arşivde Ara

Sizehaber'de Hangi Dilde Haber Yayınlansın?

  • Kürtçe
  • İngilizce
  • Diğer
  • Fransızca
  • İspanyolca
  • Almanca

Hava Durumu

Foto Galeri

Piyasa Durumu

DOLAR
r57shellr57shell